راموس برگشت؛ طلسم شوم رئال باطل شد

رئال مادرید پس از دو سال حذف در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، امشب توانست راهی یک چهارم نهایی شود....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امشب با ارائه یک بازی برتر ۳-۱ بر آتالانتا پیروز شد و با توجه به برد ۰-۱ بازی رفت، در مجموع ۴-۱ پیروز و راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شد. به این ترتیب رئال پس از دو حذف متوالی در یک هشتم نهایی طلسم را شکست.

کهکشانی ها که بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ چهار بار موفق به کسب عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ شده بودند، پس از جدایی رونالدو در تابستان ۲۰۱۸ دیگر نتوانسته بودند به یک چهارم نهایی برسند.

فصل ۱۹-۲۰۱۸ رئال در دور رفت یک هشتم نهایی در زمین آژاکس ۱-۲ پیروز شد ولی در بازی برگشت ۱-۴ شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

فصل گذشته نیز رئال هر دو بازی رفت و برگشت یک هشتم نهایی را ۲-۱ به سیتی باخت و حذف شد. نقطه مشترک این دو ناکامی، غیبت سرخیو راموس در بازی های برگشت بود.

راموس در بازی رفت برابر آژاکس یک کارت زرد عمدی گرفت تا بتواند در یک چهارم نهایی حاضر باشد؛ غافل از اینکه غیبت او در بازی برگشت بسیار برای رئال گران تمام خواهد شد. فصل قبل نیز راموس در بازی رفت برابر سیتی، پنالتی اخراج داد.

امشب اما راموس در بازی برگشت یک هشتم نهایی حضور داشت و گل دوم رئال را هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا بالاخره طلسم حذف رئال در یک هشتم نهایی باطل شود.

تگ ها


سرخیو راموس رئال مادرید