راموس به زیدان: بذار ۱۰ دقیقه دیگه بازی کنم! (عکس)

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید، در بازی دیشب این تیم برابر آتالانتا پس از به ثمر رساندن گل دوم میزبان از روی نقطه پنالتی، در دقیقه ۶۴ بازی تعویض شد و جای خود را به میلیتائو داد....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس تقریبا بلافاصله پس از به ثمر رساندن گل دوم رئال مادرید برابر آتالانتا در دقیقه ۶۰ بازی، توسط زین الدین زیدان تعویض شد. کاپیتان مادرید با حرکت دست از زیدان خواست تا به او ۱۰ دقیقه دیگر فرصت بازی دهد اما سرمربی لوس بلانکوس که قصد داشت آمادگی راموس را حفظ کند و در اولین هفته های بازگشت از مصدومیت فشار زیادی به او وارد نکند، درخواست کاپیتان تیمش را نپذیرفت.

سرخیو راموس به تازگی و پس از ماه ها دوری از میادین و جراحی روی زانوی چپش، به ترکیب رئال مادرید بازگشته است. او در بازی برابر الچه و همچنین آتالانتا از ابتدا در ترکیب رئال به میدان رفته است.

کاپیتان باتجربه رئال مادرید در این دو بازی هیچ مشکلی در هماهنگی با تیم نداشت و چه در دفاع و چه در حمله فوق العاده ظاهر شد. همچنین در دیدار شب گذشته موفق شد از روی نقطه پنالتی گل دوم رئال مادرید را به ثمر برساند. به همین دلیل وقتی که زین الدین زیدان در تلاش برای حفظ آمادگی راموس دستور به تعویض او داد، کاپیتان مادرید تلاش کرد تا در برابر این تصمیم مقاومت کند.

دقایقی قبل از تعویض دوربین ها سرخیو راموس را نشان دادند که با حرکت هر دو دست از زیدان تقاضا می کرد که به او ۱۰ دقیقه دیگر فرصت بازی بدهد. یک ساعتی که راموس بازی کرده بود بدون مشکل پیش رفته بود و از ابتدای نیمه دوم نیر میلیتائو مشغول گرم کردن بود، اما کاپیتان دوست داشت که اندکی بیشتر در زمین حضور داشته باشد.

زیدان اما توجهی به خواست راموس نکرد و طبق برنامه در دقیقه ۶۴ بازی میلیتائو را به جای او به زمین بازی فرستاد. به نظر می رسید که راموس می خواهد تعداد دقایق بازی و احیانا تعداد گل های زده خود در این فصل را افزایش دهد، اما سرمربی رئال مادرید که از تعداد بالای مصدومیت های بازیکنانش به ستوه آمده حاضر نیست حتی کوچکترین ریسکی را بپذیرد، مخصوصا وقتی که در آن زمان تابلوی ورزشگاه پیروزی ۲-۰ شاگردانش را نشان می داد که برای صعود کاملا کافی بود.

تگ ها


سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال