راموس: بیرون از زمین مرا "پرنده" صدا نکنید

کاپیتان رئال مادرید گفت: هواداران در مورد ما بی‌انصافی می‌کنند....

کاپیتان رئال مادرید گفت: هواداران در مورد ما بی‌انصافی می‌کنند.

سرخیو راموس از اینکه به خاطر گل نزدن مورد حمایت هواداران قرار نگرفته، گله‌مند است.
به گزارش خبرنگار مدال، راموس که این روزها با کهکشانی روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و نتایج خوبی کسب کرده‌اند درباره اظهار نظر هواداران تیم گفت: هواداران در فوتبال کمی بی‌عدالتی می‌کنند چرا که فقط به گل‌ها فکر می‌کنند. من این شانس را داشتم تا در گل‌ها سهیم باشم. هواداران فراموش می‌کنند که گلزنی برای پیروزی مهم است. از بچگی این روحیه را داشتم تا به حملات اضافه شوم و وظیفه‌ام را به دیگران محول کنم.
ماه پرفشار و بازی‌های حساس؟
در کوپا به بارسای صدرنشین خوردیم. علاوه بر آن در دربی لالیگایی باید اختلاف دو امتیازی را جبران کنیم. بعد از آن نوبت لیگ قهرمانان اروپا است. مسلما بازی‌های بزرگی در پیش است و به عنوان یک بازیکن آماده باید حاضری بزنم.
پنالتی زدن در تیم؟
بعد از رفتن رونالدو این نقش را پذیرفتم و برای این وظیفه خوشحالم. به حمله به هم‌تیمی‌هایم فکر نمی‌کنم. اگر کسی از دست من دلخور شده عذرخواهی می‌کنم.
تمایل به مربی‌گری در آینده؟
این را دوست دارم. وقتی با هم‌تیمی‌هایم صحبت می‌کنم حس خوبی دارم. نقش یک رهبر و کاپیتان را دارم و به مربیانم احترام می‌گذارم. این گزینه را رد نمی‌کنم.
روزهای ال‌کلاسیکو  چه می‌کنی؟
اتفاق عجیبی رخ نمی دهد. مثل همیشه غذا می خورم. شاید پسرم جونیور کمی رمانتیک‌تر شود و بخواهد شب قبل از بازی‌ها با ما بخوابد.
القابی که به تو نسبت داده‌اند؟
به من می‌گفتند “پرنده”. درون زمین مهم نیست که این حرف را درون زمین بزنند اما بیرون از آن عجیب است. وقتی یک نفر سی و چند سال دارد و بچه و خانواده دارد نمی‌توان چنین القابی برایش داد. من دوئل‌ها را دوست دارم. وقتی جوان هستی شکل شمارش تا 10 هم برایت متفاوت است.