راموس: تا هر زمان رئیس بخواهد می‌مانم

سرخیو راموس پس از قهرمانی رئال در لالیگا از علاقه‌اش برای بازنشستگی در این باشگاه صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید امشب با پیروزی ۲-۱ بر ویارئال توانست قهرمانی شماره ۳۴ خود در لالیگا را به دست بیاورد. هر دو گل رئال را کریم بنزما به ثمر رساند در حالی که بارسا در نوکمپ به تیم ده نفره اوساسونا باخت.

سرخیو راموس که نقش مهمی در این قهرمانی داشت، در پایان بازی به خبرنگاران گفت:« اگر کارتان را خوب انجام بدهید، مزدتان را نیز می گیرید. این قهرمانی پس از کسب ده برد متوالی کاملا سزاوارانه بود. فصل عجیب و غریبی بود و پس از شروع مجدد لالیگا باید همه بازی های مان را پیروز می شدیم. دو امتیاز از بارسا عقب بودیم و قهرمانی دست ما نبود. ما نباید هیچ اشتباهی مرتکب می شدیم و این را در ذهن مان قرار داده بودیم. کسب این ده برد متوالی اصلا کار راحتی نبود. این پنجمین قهرمانی لالیگای من و قهرمانی شماره ۳۴ رئال است و نمی توانم خوشحال تر از این باشم.»

تمدید با رئال:« تا هر زمان که رئیس بخواهد، می مانم. از بازی برای رئال لذت می برم و دوست دارم همینجا بازنشسته شوم. فکر نمی کنم هیچ مشکلی برای تمدید باشد نه از جانب من و نه از جانب فلورنتینو پرز.»

زیدان:« نقش زیدان کاملا کلیدی بود و او ناخدای ما در راه قهرمانی بود. زیدان تفاوت ها را رقمح زد و اعتماد به نفس را به تیم برگرداند. این کار از عهده هر مربی بر نمی آید. زیدان بی همتاست و امیدوارم سال ها در رئال بماند.»

اخبار مرتبط:
رئال مادرید 2 ویارئال 1؛ فتح لالیگا به دست کهکشانی‌ها

گل اول رئال مادرید به ویارئال توسط بنزما/ ویدیو
گل دوم رئال مادرید به ویارئال (دبل بنزما)/ ویدیو

تگ ها


سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید دنی کارواخال رئال مادرید ویارئال رئال مادرید-ویارئال لالیگا فوتبال