راموس تکلیف آینده‌اش را روشن کرد!

در ماه‌های اخیر آینده سرخیو راموس در رئال مادرید اسیر شایعات عجیبی شد و همین مسئله کاپیتان کهکشانی‌ها را به واکنش واداشت و در همین راستا راموس کار را یک‌سره کرد....

در ماه‌های اخیر آینده سرخیو راموس در رئال مادرید اسیر شایعات عجیبی شد و همین مسئله کاپیتان کهکشانی‌ها را به واکنش واداشت و در همین راستا راموس کار را یک‌سره کرد.

به گزارش مدال، اوایل سال، اخباری مبنی بر تمدید قرارداد «سرخیو راموس» تا سال 2021 مطرح شد اما به نظر می‌رسد که کاپیتان رئال مادرید هنوز قرارداد جدیدی با کهکشانی‌ها امضا نکرده است. این ماجرا زمانی عجیب‌تر شد که در تابستان «فلورنتینو پرز» ادعا کرد که راموس خواهان انتقال به چین شده است.

اما مدافع 33 ساله که شب گذشته در تیم منتخب سال فیفا قرار گرفت در مصاحبه با «اوندا سرو» تکلیف را یک‌سره کرد و درباره آینده‌اش گفت: «پرونده‌ای به نام راموس وجود ندارد! من با رئال مادرید قرارداد دارم. یک سال و نیم دیگر از زمان قراردادم با این تیم باقی مانده و اگر باشگاه مرا بخواهد در کمتر از پنج دقیقه به توافق می‌رسیم.»

بیشتر بخوانید:

چشمک پوچتینو به پرز و رئال مادرید

 

تگ ها


سرخیو راموس قرارداد راموس تمدید قرارداد راموس تیم منتخب The Best مراسم the best رئال مادرید کهکشانی‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعات نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال