راموس، جدیدترین قربانی پرز پس از رونالدو و کاسیاس

فلورنتینو پرز رئیس رئال مادرید در ۱۸ سال زمامداری اش در رئال مادرید برابر هیچ ستاره ای تسلیم نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، هیچ بازیکنی در رئال هنوز نتوانسته در مقابل فلورنتینو پرز قد علم کرده و حرف خود را به کرسی بنشاند. آخرین نمونه سرخیو راموس است. کاپیتان رئال پس از ۱۶ سال درخشش در این باشگاه و به دلیل عدم توافق بر سر تمدید قرارداد، شب گذشته جدایی اش قطعی شد تا او هم مسیری که رونالدو سه سال پیش طی کرد را پیش بگیرد.

راموس و فلورنتینو پرز ماه ها بر سر تمدید قرارداد به بن بست رسیده بودند و در حالی که گمان می رفت به فاصله دو هفته تا پایان قرارداد این بازیکن، سرانجام باشگاه نرمش نشان دهد، در نهایت این اتفاق رخ نداد. پرز روی قرارداد یک ساله با کسر ۱۰ درصدی دستمزد ماند و راموس نیز اعلام کرد زیر بار چنین قراردادی نمی رود.

پیش از راموس حتی کریستیانو رونالدو بهترین گلزن تاریخ رئال هم نتوانسته بود پرز را متقاعد به پذیرش خواسته هایش کند. رونالدو قراردادی سه ساله با دستمزد ۳۱ میلیون یورو می خواست ولی پرز حاضر نبود دستمزدی بیشتر از ۲۵ میلیون یورو به فوق ستاره پرتغالی پرداخت کند. در نهایت او با ۱۱۲ میلیون یورو راهی یوونتوش شد.

قبل از راموس و رونالدو نیز ایکر کاسیاس شرایطی مشابه را تجربه کرد. کاسیاس در بدترین شرایط از رئال جدا شد و سپس گفت که در باشگاه احساس تنهایی می کرد. او از رئال راهی پورتو شد.

تابستان سال ۲۰۱۴ نیز پرز حاضر نشد زیر بار درخواست دستمزد بالای آنخل دی ماریا برود و این بازیکن آرژانتینی با ۷۵ میلیون یورو به منچستریونایتد پیوست.

در مقطع اول مدیریت پرز در رئال بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ نیز جدایی ستاره های بزرگی چون فرناندو رودندو، فرناندو هیه رو و کلود ماکله له بسیار خبرساز شد.

تگ ها


ایکر کاسیاس کریستیانو رونالدو سرخیو راموس پورتو فلورنتینو پرز یوونتوس رئال مادرید