راموس: در برخورد با مسی تعمدی وجود نداشت

راموس می‌گوید عمدی در برخورد با مسی نداشته است...

راموس می‌گوید عمدی در برخورد با مسی نداشته است

کاپیتان رئال مادرید خستگی را بهانه خوبی برای باخت نمی‌داند.

به گزارش مدال، بازی دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در چارچوب رقابت های لالیگا با نتیجه 1-0 به سود کاتالان ها به پایان رسید. این در حالی بود که بارسلونا چند روز پیش در کوپا دل ری نیز موفق به شکست حریف سنتی خود شده بود. به گزارش آ اس، سرخیو راموس پس از بازی با خبرنگاران گفتگو کرد:

به نظر می رسد بازی با بارسلونا تبدیل به یک کابوس شده است:

"نه اما در کوپا دل ری با وجود آنکه ما در بازی رفت و برگشت بر بازی تسلط داشتیم، نتیجه خوبی نگرفتیم. فوتبال یعنی گل و استفاده از موقعیت ها و ما از آن استفاده نکردیم. در فوتبال با گلزنی پیروز می شوید. برای تغییر وضعیت لیگ فرصت خیلی خوبی داشتیم. باید به آنها تبریک بگوییم. برای ما، بازی خوب کافی نبود و نتوانستیم از برتری خود استفاده کنیم."

بازیکنان رئال مادرید خسته بودند؟

"دو بازی سخت و فشرده را گذراندیم که مستلزم تلاش بالایی بود. واضح است ما زمان کافی برای ریکاوری نداشتیم. آنها هم همینطور بودند. بنابراین این نباید برای ما بهانه باشد."

احتمال قهرمانی در لیگ هنوز وجود دارد؟

"درست است که آنها با استفاده از فرصت ها فاصله خود را بیشتر کردند. برای آنها این پیروزی یک قدم بزرگ بود. تاسف آور است که این فاصله انقدر زیاد شد. ما تا پایان تمام تلاشمان را می کنیم زیرا هر چیزی ممکن است."

درگیری با مسی؟

"آن حرکت غیرعمد بود. هیچ عمدی نداشتم اما او بد برداشت کرد. این اتفاقات در زمین باقی می ماند."

لیگ قهرمانان برای شما باقی مانده:

"ما باید در لیگ هم خوب کار کنیم. ما در این هفته یک فینال دیگر در لیگ قهرمانان داریم و برای آن خواهیم جنگید. همچنین تلاش می کنیم در لیگ فاصله را کم کنیم."