راموس : رئال به ارزشها پایبند است

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، جوی منفی علیه رئال به وجود آمده که این باشگاه، باشگاه متمولین است و مثل دیگر باشگاه ها، به ارزشی پایبند نیست ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، جوی منفی علیه رئال به وجود آمده که این باشگاه، باشگاه متمولین است و مثل دیگر باشگاه ها، به ارزشی پایبند نیست. این جو به خصوص پس از تقابل این تیم با اتلتیکومادرید، رقیب همشهری اش در چمپیونزلیگ توسط باشگاه رقیب و هوادارانش شدید تر شده است ولی راموس به چنین چیزی اعتقاد ندارد.

او گفت:" همه فکر می کنند که ما بازیکنان رئال در بورلی هیلز (منطقه ای اشرافی نشین در لس آنجلس) به دنیا آمده ایم ولی اینطور نیست، خیلی ها در رئال گذشته خوبی نداشته اند و ما اینجا به ارزش ها و قوانینی پایبند هستیم. اوضاع در باشگاه خیلی خوب است ولی این موضوع باعث نمی شود ارزش ها و وجوه انسانی از خاطر ما برود."

 راموس درباره هو شدن پیکه در دیدار تنیس مادرید اوپن گفت:" چه می توانم بگویم؟ اگر من هم به بارسلونا می رفتم، همین اتفاق برایم می افتاد."

کاپیتان رئال درباره زیدان گفت:" کمتر کسی توانسته به دستاوردهای زیدان دست پیدا کند. ما بازیکنان هم از همکاری با او خوشحالیم."

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال