راموس عمدا کارت زرد گرفت؟!؛ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا....

به گزارش خبرنگار مدال، اهم اخبار بیست و چهار ساعت گذشته فوتبال اروپا را در زیر می‌خوانید:
- پست اینستاگرامی ژاکا: خیلی خوشحالم که برگشتم، حالا تمام تمرکزم را برای آرسنال می‌گذارم.
- توییتر بارتی: "با تمدید قرارداد والورده ما داریم ادامه کار مربی و شخصی که خیلی عالی ارزش‌های بارسا و شیوه ما برای درک فوتبال را نشان می‌دهد، تضمین می‌کنیم."
‏- به گزارش سان، منچستر آماده است 113 میليون يورو برای ژوآئو فلیکس بازیکن پرتغالی بنفیکا بپردازد، رئال و بارسا هم به بازیکن علاقه مندند.
- به نقل از موندو چلسی مانند رئال و بارسا به صف علاقه‌مندان به جذب یوویچ مهاجم اینتراخت، پیوست.
- کالچو مرکاتو؛ یوونتوس و منچسترسیتی به دنبال جذب تانگی دومبله، هافبک 28 ساله لیون می‌باشند.
 سهم والنسیا خواهد بود.

- مارکا: سرخیو راموس در بیانیه‌ای منحصر بفرد گفت: اگر می‌خواستم از عمد کارت زرد بگیرم این کار را در مرحله گروهی می‌کردم.
- خوزه کایخون مهاجم ناپولی، به عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ اروپا انتخاب شد.
- مارکا: توماس ورمائلن 33 سال سن دارد و بیشتر مواقع را با مصدومیت سپری می‌کند. بازیکن با تاکید با پایان قراردادش از بارسلونا خارج می‌شود. بارسلونا تودیبو را در زمستان جذب کرد و بازیکن می‌تواند زمان بیشتری با هم تیمی‌های خود سپری کند.
- منچستر ایونینگ نیوز: مصدومیت جسی لینگارد و آنتونی مارسیال خیلی جدی نیست، اما هر دو بازیکن دیدار روز دوشنبه برابر چلسی در جام حذفی را از دست می‌دهند. اسکای اسپورت مدت غیبت این 2 بازیکن را دو الی سه هفته اعلام کرده است.
- اسپورتینگ لیسبون بر روی برونو فرناندز هدف نقل و انتقالاتی چلسی قیمت 100 میلیون یورویی گذاشته است.
- به گزارش کالچو مرکاتو: چلسی از هم اکنون تماس‌هایش را با یوونتوس برای کاهش قیمت بند خرید گونزالو ایگواین آغاز کرده است. قرارداد انتقال ایگواین بند خرید 36 میلیون یورویی دارد یا اینکه چلسی می‌تواند با پرداخت 18 میلیون یورو این قرارداد قرضی را برای یک فصل دیگر را تمدید کند.

- مارکا: هیچ جایگزینی در تیم اصلی و در تیم جوانان نتوانستند برای پر کردن جای جوردی آلبا، والورده را متقاعد کنند. قرارداد بازیکن ۲۹ ساله با بارسلونا در ژوئن ۲۰۲۰ به پایان می‌رسد. فرلاند مندی، دفاع چپ المپیک لیون یکی از گزینه‌های روی میز بارسلونا است.
- فرانکو بارزی: "پیاتک؟ او جوان است و همین حالا خودش را به‌عنوان مهاجمی که کیفیت و شم گلزنی بالایی دارد ثابت کرده."
- گتوزو: باید با احتیاط کامل به برگامو برویم و کلاه‌های ایمنی خود را به سر کنیم؛ پیروزی برابر آتالانتا نشانه بسیار خوبی خواهد بود اما راه درازی تا پایان فصل داریم.
- به گزارش سوپردپورته نتو به علت شکستگی انگشت در این برهۀ حساس از فصل 3 الی 4 هفته از همراهی تیم دور خواهد بود. تعجب آور آن که این مصدومیت در بازی ای رخ داده که نتو هیچ به زحمت نیفتاد.
- یوفا پرونده‌ای دربارۀ اخطار گرفتن عمدی کندوگبیا باز کرده است. این بازیکن والنسیا ممکن است با محرومیت از دو بازی مواجه شود.
- رسانه‌های پرتغالی از انتقال قریب‌الوقوع ۴ میلیون یورویی نانی به لیگ آمریکا خبر می‌دهند. طبق توافق والنسیا و اسپورتینگ ۴۰% رقم این انتقال سهم والنسیا خواهد بود.

تگ ها


فوتبال