راموس: مسی همیشه در تیم من جای دارد

سرخیو راموس در جدیدترین مصاحبه خود به تمجید از لیونل مسی و نیمار پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس چند روزی است که کار خود در پی اس جی را شروع کرده و با حضور در تمرینات پیش فصل، از انگیزه های بالایش برای یک فصل خاطره انگیز خبر داد.

راموس رئال را پس از ۱۶ سال ترک کرده و دوست دارد در پی اس جی ثابت کند که شایستگی این را داشت تا قراردادی دو ساله از رئال دریافت کند. مشکل بزرگ در عدم توافق او با رئال بر سر همین مساله بود. باشگاه مادریدی به راموس قراردادی یک ساله پیشنهاد داده بود که مورد قبول او قرار نگرفت.

راموس در مصاحبه با "TNT SPORTS" و در مورد شایعات پیرامون انتقال لیونل مسی به پی اس جی گفت:« همیشه دوست دارم با بهترین ها هم تیمی باشم و مسی یکی از بهترین هاست. قبلا هم گفته ام که لیونل مسی همواره در تیم من جای دارد. مسی یکی از تعیین کننده ترین فوتبالیست های دنیاست ولی در مورد جذب او کاره ای نیستم.»

نیمار:« نیمار در بارسا بود و من در رئال ولی همیشه ارتباط خوبی داشتیم. در ۴ سالی که نیمار برای بارسا بازی می کرد، در عین رقابت، رفاقت مان سر جایش بود و پیام های حمایتی متقابل برای هم می فرستادیم. وقتی به پی اس جی رفت نیز این ارتباط دوستانه حفظ شد. حالا هم تیمی هستیم و حضور او در پاریس، قطعا در تصمیم نهایی من تاثیرگذار بود. ستاره ها همیشه شما را ترغیب می کنند.»

تگ ها


سرخیو راموس لیونل مسی پاری سن ژرمن فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال