راموس: می‌دانم که گرت بیل به رئال مادرید متعهد است

گرت بیل در حالی که در آستانه جدایی از رئال مادرید موند در نهایت ماندنی شد و حالا سرخیو راموس به دفاع از او پرداخته است...

راموس: می‌دانم که گرت بیل به رئال مادرید متعهد است

به گزارش خبرنگار مدال، سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید که به همراه تیم ملی کشورش در رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، حاضر است، از عملکرد گرت بیل هم‌تیمی خود در رئال مادرید دفاع کرده است.

زین‌الدین زیدان بارها از تمایلش به جدایی گرت بیل از رئال مادرید در طول تابستان گفته بود اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و ستاره ولزی در مادرید ماند. ماندن او با درخشش در بازی‌های ابتدایی کهکشانی‌ها و سپس تیم ملی ولز، مصادف شد و حالا کاپیتان رئال مادرید به دفاع از هم‌تیمی‌اش پرداخته است.

به گزارش مارکا، سرخیو راموس در این مورد گفت: مشخص است که گرت بیل بازیکن بسیار بزرگی است. او همیشه برای ما مهره‌ای کلیدی بوده و انتقاداتی که از او شد تنها به زمان نیاز داشت تا نقض شوند. اینکه گرت در اوقات فراغت گلف بازی می‌کند به خود او ربط دارد و من هم در تعطیلی‌هایم هرکاری که بخواهم انجام می‌دهم. بازیکنان باید در قبال باشگاه و تیم ملی متعهد باشند و من معتقدم بیل بازیکنی باتعهد و وظیفه‌شناسی بالاست."

راموس دو شب پیش در دیدار تیمش مقابل جزایر فارو با رکورد ۱۶۷ بازی ملی ایکر کاسیاس برابری کرد و حالا در آستانه شکستن این رکورد قرار گرفته است.

اخبار مرتبط:

لحظه‌شماری راموس برای 200 بازی در تیم‌ملی اسپانیا

تگ ها


مقدماتی یورو ۲۰۲۰ کاپیتان کهکشانی‌ها ستاره ولزی فوتبال جهان گرت بیل سرخیو راموس رئال مادرید لالیگا فوتبال