راموس : هر فینال شرایط خاص خودش را دارد

مدافع رئال مادرید معتقد است شاید بتواند دوباره در لحظه حساس فینال لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کند ......

مدافع رئال مادرید معتقد است شاید بتواند دوباره در لحظه حساس فینال لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، سرخیو راموس سه روز مانده به فینال لیگ قهرمانان اروپا در Media Day حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. مدافع رئال مادرید گفت : این فینال سخت تر از دیدار سال گذشته نیست. هر فینال شرایط خاص خودش را دارد. یوونتوس و اتلتیکو هر دو حریفانشان را آزار می دهند. شاید بتوانم در سومین فینال پیاپی در یک لحظه حساس گلزنی کنم. با این حال ترجیح می دهم پیروز شویم تا گلزنی کنم.

راموس در مورد دنی آلوس اظهار کرد: همیشه به نظرم یکی از بهترین مدافعان کناری جهان بوده است و خیلی مراقب خود است. به همه سلام می رسانم، به او هم سلام می رسانم.

راموس درباره گونسالو ایگواین گفت : او خیلی خیلی خوب مرا می شناسد. سال هاست  که با هم در ارتباطیم اما می داند که شنبه هر اتفاقی خواهد افتاد. هر بازیکن باید از تیم خود دفاع کند. ایگواین فصل خیلی خوبی را پشت سر گذاشت و در مسیر گلزنی است که امیدوارم شنبه شب در این شرایط قرار نداشته باشد.

مدافع اسپانیایی درباره پائولو دیبالا گفت : او خیلی سریع است و خیلی خوب بازی می کند. گلزن نیز است.

کاپیتان رئال مادرید در مورد جدایی احتمالی گریزمان از اتلتیکومادرید اظهار کرد: هر بازیکنی دنیای خودش را دارد، هر کسی می تواند هر تصمیمی می خواهد بگیرد و هر کجا بخواهد باشد. اگر از اتلتیکومادرید جدا شود از مشکلات سال آینده مان کم می شود.

 

تگ ها


اخبار روز سرخیو راموس رئال مادرید فوتبال