راموس: هنوز توان ۹۰ دقیقه بازی را نداریم

سرخیو راموس یکی از ستاره های رئال در پیروزی ۳-۱ امشب برابر ایبار بود....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید هم مثل بارسا کار خود در شروع مجدد لالیگا را با پیروزی شروع کرد.

کهکشانی ها ۳-۱ ایبار را از پیش رو برداشتند و فاصله با بارسا حالا به دو امتیاز برگشت. بازی بعدی رئال برابر والنسیا خواهد بود.

سرخیو راموس کاپیتان رئال که امشب زننده گل دوم تیمش بود و در نیمه دوم تعویض شد، به خبرنگاران گفت:« یک مصدومیت جزئی داشتم و برای احتیاط درخواست تعویض دادم. مشکل خاصی نیست و جای نگرانی وجود ندارد.

دوران قرنطینه برای همه عجیب و غیرمنتظره بود. به عنولان کاپیتان رئال می خواهم پیام همدردی برای همه کسانی بفرستم که به خاطر کرونا داغدارند. در خانه ماندن عجیب بود ولی سعی کردیم از آن به خوبی استفاده کنیم.»

اولین بازی پس از کرونا:« برای رسیدن به فرم گذشته سخت تمرین کرده بودیم. تیم سعی دارد به بهترین شکل ممکن بازی کند ولی نیاز به زمان بیشتری است. طبیعی است که هنوز توان ۹۰ دقیقه بازی کردن مثل قبل از تعطیلات را نداریم و جدیت و شدت بازی ها کمی پایین است. در نیمه اول عالی بودیم ولی شرایط نیمه دوم متفاوت بود و توان بدنی بازیکنان کمی دچار افت شد تا فرصت های بیشتری را به حریف بدهیم. در مجموع اما خب بودیم ولی باید بهتر شویم.»

راموس در مورد استفاده از ۵ تعویض گفت:« فکر می کنم اینکه می توان از دو بازیکن بیشتر برای تعویض استفاده کرد، به نفع همه تیم هاست و همه سود می برند. دمای هوا بالاست و این تصمیم برای حفظ سلامتی بازیکنان ضروری بود.»

تگ ها


سرخیو راموس رئال مادرید