راموس و تبریک تولد جالب به لوکا مودریچ (عکس)

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید تولد ۳۵ سالگی لوکا مودریچ را به شکل جالبی تبریک گفت....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان سال ۲۰۱۲ بود که رئال مادرید ستاره خط هافبک تاتنهام یعنی لوکا مودریچ را به خدمت گرفت. در آن زمان رسانه‌های کاتالانی اعتقاد داشتند که لوس بلانکوس با پرداخت هزینه گزاف برای مودریچ، پول خود را به هدر داده و به نوعی این ستاره کروات را خریدی فاجعه‌بار تلقی کردند.

با وجود تمام این صحبت ها اما لوکا مودریچ بدون توجه به حواشی و از همان ابتدا در ترکیب کهکشانی ها خوش درخشید. به جرأت می‌توان گفت که ستاره کروات یکی از بهترین بازیکنان رئال در سالیان اخیر بوده و می‌توان از او به عنوان یکی از ارکان سه قهرمانی پیاپی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا یاد کرد. اوج کار مودریچ نیز به سال ۲۰۱۸ برمی گردد که او موفق شد جایزه توپ طلا را بالاتر از بازیکنانی نظیر کریستیانو رونالدو و لیونل مسی به دست آورد.

در این سال ها لوکا مودریچ و کاپیتان رئال مادرید یعنی سرخیو راموس دوستی بسیار نزدیکی با یکدیگر داشته‌اند؛ موضوعی که باعث شد حالا راموس به شکل جالبی تولد ۳۵ سالگی دوست و هم تیمی خود را تبریک بگوید. کاپیتان رئال مادرید با قرار دادن پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: " پدربزرگ کروات همچنان به تولد خود ادامه می دهد. امیدوارم که خنده، پاس گل، جام و لحظات خوب دیگری را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم. تولدت مبارک برادر."

تگ ها


لوکا مودریچ سرخیو راموس رئال مادرید