راموس و رکوردشکنی؛ عادت جدید آقای کاپیتان (عکس)

سرخیو راموس یک بار دیگر گلی سه امتیازی به ثمر رساند تا رئال گامی مهم به سمت قهرمانی شماره ۳۴ بردارد....

به گزارش "ورزش سه"، دیدار بسیار حساس و نفسگیر رئال مادرید و بیلبائو دقایقی پیش با برتری ۱-۰ رئال به اتمام رسید. این بار هم سرخیو راموس به عنوان نجات بخش رئال ظاهر شد و با ضربه پنالتی ای که به گل تبدیل کرد، سه امتیاز بسیار ارزشمند را به حساب تیمش واریز کرد.

پنجشنبه شب بود که سرخیو راموس از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۷۸ توانست دروازه ختافه را باز کند و رئال را پیروز میدان کند. امروز راموس دقیقه ۷۳ پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و توانست یک گل دیگر به تعداد گل هایش در این فصل اضافه کند.

داور ابتدا خطا روی مارسلو را اعلام نکرد اما با دخالت وی ای آر او به کنار زمین رفت و پس از بازبینی صحنه نقطه پنالتی را نشان داد تا اعتراض بازیکنان بیلائو را موجب شود.

راموس پنالتی را خونسرد به سمت راست دروازه بان زد و هرچند او جهت توپ را تشخیص داده بود ولی نتوانست مانع ثبت شدن گل کاپیتان رئال شود.

کاپیتان رئال در شروع مجدد لالیگا موفق به زدن ۵ گل در ۶ بازی شده است. او دروازه ایبار، سوسیداد، مایورکا، ختافه و بیلبائو را باز کرده است.

به این ترتیب تعداد گل های راموس در تمام رقابت های این فصل به ۱۲رسید(۱۰ گل در لالیگا) رسید. این بیست و دومین پنالتی متوالی راموس بود که به گل تبدیل می شد. سرخیو راموس بعد از فرناندو هیرو در فصل ۹۴-۱۹۹۳، به اولین مدافع لالیگا تبدیل شد که در یک فصل موفق به زدن ۱۰ گل می شود.
او با ۷۱ گل زده، بهترین مدافع گلزن تاریخ لالیگا نیز محسوب می شود.

رئال با این پیروزی فاصله با بارسا را به هفت امتیاز افزایش داد و باید دید امشب بارسا چه نتیجه ای در زمین ویارئال کسب خواهد کرد.

تگ ها


سرخیو راموس رئال مادرید