راموس و مارسلو تاریخ سازی می‌کنند

راموس و مارسلو با افتخارات خود به زودی به تالار افتخارات باشگاه اضافه شوند....

راموس و مارسلو با افتخارات خود به زودی به تالار افتخارات باشگاه اضافه شوند.

سرخیو راموس و مارسلو با قهرمانی رئال در جام جهانی باشگاه ها حالا 20 جام مختلف با پیراهن رئال کسب کرده اند.

به گزارش مدال، راموس تابستان 2005 در انتقالی پر حرف و حدیث از سویا به رئال پیوست و مارسلو نیز دسامبر 2006 جذب رئال شد تا جانشین روبرتو کارلوس بزرگ باشد. در ابتدا کمتر کسی تصور می کرد که مارسلوی جوان بتواند روزی خاطرات کارلوس را زنده کند اما 12 سال بعد او در کنار راموس تبدیل به یکی از پرافتخارترین بازیکنات تاریخ رئال شده است.

راموس خیلی زود به ترکیب رئال راه یافت ولی مارسلو باید یکی دو سال صبر می کرد تا با جدایی کارلوس بتواند راهی به ترکیب ثابت رئال پیدا کند.

راموس و مارسلو برای کسب اولین جام خود با پیراهن رئال تا ژوئن 2007 صبر کردند. همان قهرمانی تاریخی رئال در لالیگا با کاپلو که در روز آخر با برتری 3-1 بر مایورکا حاصل شد.

از آن تاریخ به بعد این دو هر کدام 20 جام مختلف کسب کرده اند و فعلا پشت سر سانچیس 21 جامه و خنتوی افسانه ای که صاحب 23 جام با رئال شده، قرار دارند. تنها سه قهرمانی دیگر این دو را با خنتو برابر خواهد کرد. در کارنامه راموس و مارسلو، 4 قهرمانی لالیگا و 4 قهرمانی چمپیونزلیگ دیده می شود؛ در حالی که خنتو در دهه 50 و 60، دوازده بار قهرمانی لالیگا و 6 قهرمانی باشگاه های اروپا را تجربه کرد. سانچیس نیز هشت لالیگا و دو قهرمانی چمپونزلیگ را در کارنامه دارد.