راموس: چهره واقعی اسپانیا را امشب دیدید

سرخیو راموس می‌گوید اسپانیا با جنگیدن تا آخرین لحظه در بازی مقابل آلمان و تبدیل شکست به تساوی چهره واقعی خود را نشان داد و ثابت کرد تیمی بی انگیزه نیست....

به گزارش "ورزش سه"، اسپانیا دیشب در اولین شب فصل جدید لیگ ملت‌های یوفا به آلمان رفته بود تا با آلمان دیدار کند. دیداری که هر چند با عقب افتادن اسپانیا در نیمه های بازی همراه بود ولی در نهایت با گلی که در دقیقه ۹۰+۵ به ثمر رسید با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

سرخیو راموس کاپیتان تیم ملی اسپانیا در پایان بازی از روحیه جنگاوری و انگیزه بالای تیمش مقابل آلمان تمجید کرد و همچنین گفت جوانها و بازیکنانی که در این بازی اولین نمایش خود را برای تیم ملی اسپانیا انجام دادند ثابت کردند فوتبال ملی اسپانیا نباید برای آینده نگرانی داشته باشد.

راموس در پایان بازی به خبرنگاران گفت: " دیدید که ما هرگز امیدمان را از دست نمی دهیم. این تیم به خودش ایمان دارد و انگیزه‌اش بسیار بالا است. اگر آنها پیروزی می شدند نتیجه غیرمنصفانه بود و ما تا آخرین لحظه جنگیدیم تا انصاف برقرار شود".

کاپیتان اسپانیا در ادامه گفت: " تیم ما بعد از یک دوره دشوار از نظر بدنی خود واقعی اش را در بازی امشب نشان داد. ما عقب افتادیم و شرایط سختی داشتیم ولی با نظم و انضباط‌، با ایمان به خودمان و با عطش و انگیزه برای کشاندن بازی به تساوی جنگیدیم و در نهایت موفق شدیم".

تگ ها


تیم ملی اسپانیا سرخیو راموس