راموس: PSG بسیار به اولین قهرمانی در چمپیونزلیگ نزدیک است

سرخیو راموس، مدافع کهنه کار اسپانیایی که به تازگی از رئال مادرید به پاری سن ژرمن پیوسته، معتقد است که PSG چندان فاصله ای با کسب اولین قهرمانی در چمپیونزلیگ ندارد....

به گزارش ورزش سه، سرخیو راموس معتقد است که باشگاه جدیدش پاری سن ژرمن چندان با کسب اولین قهرمانی در چمپیونزلیگ فاصله ندارد. قهرمانی در اروپا به رغم سرمایه گذاری عظیم مالکان قطری این باشگاه، در یک دهه گذشته از دسترس PSG دور مانده است.

آنها البته در سال ۲۰۲۰ خیلی به قهرمانی نزدیک شدند اما در فینال این رقابت ها ۱-۰ برابر بایرن مونیخ شکست خوردند. اما راموس معتقد است که پاریسی ها حالا آماده برداشتن قدم بعدی هستند.

راموس به خوبی می داند که قهرمانی در چمپیونزلیگ چه تلاشی را می طلبد چرا که خودش چهار بار در طول ۱۶ سال درخشان و پرافتخاری که با رئال مادرید خلق کرد، جام قهرمانی چمپیونزلیگ را بالای سر برده است.

این مدافع ۳۴ ساله معتقد است که برای تیم جدیدش اکنون همه چیز در جای درست خود قرار دارد و امیدوار است با تجربه زیادی که دارد بتواند آخرین قطعه پازل حل نشدی PSG برای رسیدن به قهرمانی در اروپا باشد.

راموس در مصاحبه با تلویزیون PSG گفت: "چیزی که من بیش از همه درباره این باشگاه متوجه شده ام قدرت آن است. همان عطش بردن که بازیکنان دارند. بازیکنان می خواهند به باشگاهی مثل این بیایند.

آنها قبلاً در فینال چمپیونزلیگ بازی کرده اند، خیلی به اینکه بتوانند آن را ببرند نزدیک شده اند و این چیزی است که من را جذب می کند. این باعث می شود که آمدن من به این باشگاه یک پیوند بی نقص باشد.

من می توانم در راه رسیدن به این هدف کمک کنم، برای من عالی خواهد بود. فکر اینکه پنجمین عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ خودم و اولین قهرمانی این باشگاه را ببرم مثل یک رویاست."

پاری سن ژرمن در این تابستان تا به اینجا حسابی دست به جیب شده و با خرید مهره هایی کارآمد در تلاش برای بازپس گیری عنوان قهرمانی لیگ یک فرانسه از لیل است که فصل پیش بالاخره موفق شد جام قهرمانی را از چنگ پاریسی ها برباید.

اشرف حکیمی دیگر خرید PSG است که تاکنون با ۶۰ میلیون یورو گران ترین خرید پاریسی ها بوده است.

جورجینیو واینالدوم از لیورپول به PSG پیوسته و انتظار می رود جی‌جی دوناروما، دروازه بان تیم ملی ایتالیا، نیز در انتقالی آزاد از میلان به این تیم بپیوندد.

همچنین با پل پوگبا، هافبک منچستر یونایتد و خواکین کوره‌آ، مهاجم لاتزیو، نیز ارتباطاتی برقرار شده است، در عین حال پاری سن ژرمن یکی از معدود باشگاه هایی است که توانایی خرید لیونل مسی را دارند.

تگ ها


پاری سن ژرمن سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال