رامون دیاز در الهلال می ماند

در روزهای اخیر و پس از اینکه ادگاردو بائوزا، سرمربی آرژانتینی تیم ملی عربستان از سمت خود برکنار شد، اسامی مربیان مختلفی برای جانشینی وی به صورت رسمی یا غیررسمی شنیده شد ......

 در روزهای اخیر و پس از اینکه ادگاردو بائوزا، سرمربی آرژانتینی تیم ملی عربستان از سمت خود برکنار شد، اسامی مربیان مختلفی برای جانشینی وی به صورت رسمی یا غیررسمی شنیده شد. یکی از مربیانی که از او به عنوان سرمربی احتمالی عربستان در جام جهانی روسیه نام برده می شد، رامون دیاز، سرمربی تیم الهلال بود.
دیاز پس از قهرمانی با الهلال در لیگ و جام پادشاهی عربستان و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا، کارنامه ی بسیار موفقی را در این تیم از خود به جای گذاشت و منطقی بود که به عنوان یک گزینه ی آشنا به فوتبال عربستان و البته کم هزینه تر از سایر مربیان خارجی، مدنظر سعودی ها باشد.
اما رئیس باشگاه الهلال در آخرین اظهارنظر خود، پایان همکاری دیاز با این باشگاه را تکذیب کرده و گفته که این سرمربی آرژانتینی نه برای هدایت تیم ملی عربستان و نه به هیچ دلیل دیگری الهلال را ترک نخواهد کرد. سران این باشگاه در نظر دارند پس از نتایج خوب یک سال اخیر تیمشان، برای قهرمانی در فصل آینده ی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با این مربی آرژانتینی برنامه ریزی کنند.

تگ ها


اخبار روز الهلال فوتبال