رامینجنگ را با هشت علنی کرد!(عکس)

مدافع ایرانی تیم السیلیه با عملکرد اخیر خود نشان داد که برای جلب نظر سرمربی تیم ملی مصمم است....

به گزارش ورزش سه؛ اعلام لیست تیم ملی ایران برای اولین اردوی سال ۱۴۰۰ و بازی دوستانه با تیم ملی سوریه جا مانده های سرشناسی داشت؛ یکی از این جامانده ها رامین رضاییان، بازیکن تیم السیلیه بود که به واسطه درخشش در تیم باشگاهی و تجربه حضور در جام جهانی انتظار می رفت که یکی از حاضرین در لیست دراگان اسکوچیچ باشد. غیبت او اما یکی از بحث برانگیزترین نکات لیست سرمربی تیم ملی بود.

تیم ملی اردوی خود را برگزار کرد و با سوریه هم بازی کرد اما هنوز صحبت در مورد لیست دعوت شده ها به پایان نرسیده است؛ به ویژه که بعضی از جا مانده های این لیست، همچنان در حال نمایش توانایی های خود به بهترین شکل ممکن هستند. رامین رضاییان یکی از همین بازیکنان است. او در طول دو ماه اخیر کیفیت بالایی از خود ارائه کرده تا اهالی فوتبال در انتظار اعلام لیست جدید تیم ملی و بازگشت این بازیکن به جمع ملی پوشان باشند.

رامین رضاییان شب گذشته در آخرین بازی تیمش در لیگ ستارگان قطر هم  درخشید. او در جریان شکست سه بر یک السیلیه، تک گل تیمش را به حرفه ای ترین شکل ممکن به ثمر رساند. رضاییان بعد از اینکه ضربه کرنر را در دقیقه ۴۷ زد و این ضربه توسط بازیکنان حریف از محوطه جریمه دور شد، با توجه به اینکه توپ به یار خودی رسید، با یک استارت سریع خود را به نزدیکی دروازه رسانده و در تیر دو جایگیری کرد؛ تصمیمی که در نهایت به گلزنی او انجامید. رضاییان سانتر نادر بلهادی را با ضربه سر چکشی به تور دروازه حریف چسباند تا در روزی که تیمش نمایش خوبی نداشت، جزو معدود خوب های السیلیه لقب بگیرد.

توالی عملکرد خوب رامین رضاییان طی دو ماه اخیر تحسین برانگیز بود. او در حدی کار کرده که بهانه ای برای دعوت نشدنش به تیم ملی وجود نداشته باشد. او که یکی از بهترین خریدهای الدحیل بود بعد از یک نیم فصل حضور در این تیم به السیلیه پیوست؛ الدحیلی ها هم از رامین خاطرات خوبی دارند؛ یکی از این خاطرات گل زیبایی بود که این بازیکن از روی ضربه آزاد به الشارجه زد؛ گلی که طی نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا و نظر کاربران به عنوان برترین گل ضربه ایستگاهی فصل شناخته و معرفی شد.

رضاییان دقیقا در برهه ای که به دلیل دعوت نشدن به تیم ملی، تحت فشار روحی بود توانست با السیلیه قهرمان جام ستارگان(اوردو) قطر شود. یک هفته بعد از این قهرمانی، رضاییان در دیدار هفته بیستم لیگ ستارگان قطر یک گل زیبا از روی ضربه ایستگاهی وارد دروازه القطر کرد و به واسطه این گل و درخشش خود در برابر القطر در تیم منتخب هفته لیگ ستارگاه قرار قرار گرفت.

با شرایط حاضر شاید دراگان اسکوچیچ در تصمیم خود مبنی بر عدم دعوت از رامین رضاییان تجدید نظر کند به‌خصوص که به جز صادق محرمی که البته مصدوم هم هست ،نفرات دیگر دعوت شده در سه اردوی قبلی هرگز موفق به جلب نظر از علاقمندان فوتبال نشده و برعکس باعث ایجاد فشار روی سرمربی تیم ملی شدند.

تگ ها


تیم ملی ایران رامین رضاییان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال