رامین رضاییان استقلالی نمیشود

......

 

پرسپولیسی ها می ترسند رامین رضاییان سر از استقلال در بیاورد.
 

به گزارش مدال  رامین رضاییان بازیکن پر حاشیه دو سال اخیر قرمزها که البته بازیکن خیلی خوبی بود و از نظر فنی برای تیم همه کار کرد ، شاید شماره 2 آینده استقلال باشد. این شایعه ای است که هر روز قوت می گیرد.او اگر به استقلال بیاید نقش هاشمی نسب را بازی می کند و یا نقش نیکبخت که در مسیر برگشت از ستاره استقلال بودن و دعوا با سرمربی به تیم رقیب رفتن سرانجام کارش شد. رامین در هفته های اخیر برای به خارج رفتن خیلی تلاش کرده اما واقعا تیم پیدا کردن برای بازیکن 26 ساله اصلا کار ساده ای نیست. او اما در ایران اگر قرار نباشد به پرسپولیس برود و حالا که همه قرمزها او را آنفالو کرده اند ، برای پیوستن به تیم رقیب شانس بالایی دارد. حتی اگر مسئولان تیم رقیب تکذیبش کنند

رامین شاگرد منصوریان در تیم امید بوده و رابطه خیلی گرمی با این مربی دارد و حتی اگر سال قبل منصوریان جای مظلومی به استقلال آمده بود شاید این مربی هر طوری که بود ، رامین را به تیمش می کشاند. کاری که خیلی دوست داشت انجامش دهد.

رامین اما پرسپولیس را به میل شخصی خودش انتخاب نکرد. او به عشق پدرش که یک پرسپولیسی دو آتشه است به تیمی رفت که پدرش دوستش داشت. این بازیکن ولی اسیر اختلافاتش با برانکو شد و به ناچار از این تیم دور مانده. حالا او در دوگانگی پدرش و ماجرای بی تیم ماند قرار گرفته است. اصلا دوست ندارد  حالا که پدرش علی پروین را واسطه کرده برای گرفتن راضایتنامه ، کارش به جایی برسد که ناچار شود یاغی لقب بگیرد!

.

تگ ها


اخبار روز فوتبال