رامین رضاییان پیشنهاد پرسپولیس را رد کرد

پرسپولیس پس از به خدمت گرفتن فرشاد احمدزاده، با رامین رضاییان وارد مذاکره شد که این بازیکن به دلیل عقد قرارداد با الشحانیه این پیشنهاد را رد کرد...

مدافع اسبق پرسپولیس گفت: من افتخارم این است با پرسپولیس بازی کنم و دل هواداران را شاد کنم اما الان قرارداد دارم و شرمنده شده ام.
به گزارش مدال، پرسپولیس که حضور در نقل و انتقالات را با جذب فرشاد احمدزاده استارت زده اند و این در حالیست که هدف آنها رامین رضاییان نیز می‌باشد.
این در حالیست که به نظر می‌رسد این انتقال نیز در بن بست قرار دارد و این بازیکن در شرایط حضور در پرسپولیس و بازگشت به فوتبال ایران قرار ندارد.
رضاییان می‌گوید: من همان پایان فصل گذشته با الشحانیه تمدید کردم و سه روز دیگر باید در تمرین این تیم حاضر شوم. همیشه مدیون هواداران ‌پرسپولیس هستم و اکنون شرمنده آنها هستم.
وی ادامه داد: من از آینده خبر نداشتم و فکر نمی کردم اینچنین شود. من پیشنهادی نداشتم و تنها پیشنهادی که داشتم دلی با هواداران پرسپولیس بود. من افتخارم این است با پرسپولیس بازی کنم و دل هواداران را شاد کنم اما الان قرارداد دارم و شرمنده شده ام.

بیشتر بخوانید:

خسارت میلیاردی در انتظار پرسپولیس/بودیمیر بدنبال تیم جدید

تگ ها


پرسپولیس رامین رضاییان اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران الشحانیه لیگ ستارگان قطر رامین رضائیان پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس Stars League فوتبال