رامین رضاییان کدام تیم قطری را هدف قرار داده است؟

رامین رضاییان ویزای خود در کشور قطر را تمدید کرد....

رامین رضاییان ویزای خود در کشور قطر را تمدید کرد.

مدافع ملی پوش الشحانیه و بازیکن سابق پرسپولیس در پایان فصل لیگ ستارگان به عنوان بهترین مدافع راست انتخاب شد تا حضوری موفق در نیم فصل بازی در قطر را تجربه کند.

به گزارش مدال، رامین رضاییان در قطر هم توانسته در میان ستارگان مطرح حاضر در لیگ ستارگان در پست دفاع راست توجه ها را به خود جلب کند و عنوان بهترین مدافع راست فصل را به دست بیاورد. اما نکته ای که برای او در لیگ پرستاره قطر وجود دارد این است که در پستی بازی می کند که با درخشش در آن می تواند به بهترین تیم های این لیگ نیز برسد. البته که در جذب بازیکن در فوتبال قطر پیشرفت هایی حاصل شده و دیگر تمام سرمایه صرف خرید مهاجم یا هافبک تهاجمی نمی شود اما رقابت در دفاع راست بی تردید به اندازه رقابت در خط حمله در این لیگ نیست. با این وجود و با توجه به درخشش رضاییان در ده بازی که در ترکیب الشحانیه حضور داشت حالا او می تواند در انتظار پیشنهادات بهتری از سوی تیم های مطرح لیگ ستارگان باشد.

رامین رضاییان در روزهایی با درخشش در قطر بازهم در معرض پیشنهادهای جالب باشگاه های ایرانی قرار خواهد گرفت اما به نظر می رسد او کماکان قصد دارد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد و شاید سال آینده در یکی از تیم های مطرح لیگ ستارگان برابر نماینده های ایرانی هم بازی کند.