رام کردن شیر سرکش؛ لاپورتا دست به کار شد

لیونل مسی در حال حاضر نه به تمدید با بارسا خوشبین است و نه خیلی بدبین؛ او این روزها در انتظار شنیدن برنامه های خوان لاپورتا برای فصل بعد است....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، لیونل مسی سه ماه دیگر قدم در ۳۴ سالگی خواهد گذاشت و هنوز مشخص نیست که در بارسا ماندنی خواهد بود یا خیر. کاپیتان بارسا در هفته های اخیر پیام های مثبتی از سوی خوان لاپورتا رئیس باشگاه دریافت کرده و او نیز مثل تمام دوست داران بارسا می خواهد مسی قراردادش را تمدید کند ولی فوق ستاره آرژانتینی قبل از هر تصمیمی منتظر ملاقات با رئیس و شنیدن برنامه های او برای فصل بعد است.

روز گذشته اسپورت ۳ کاتالونیا گزارش داد که لاپورتا تلاش هایش برای ترغیب مسی به تمدید را شروع کرده و به زودی با او پای میز مذاکره خواهد رفت. لاپورتا به خوبی می داند که برای مسی بیش از مسائل مالی یک پروژه ورزشی برنده حائز اهمیت است.

مسی در ۳۴ سالگی به یک پروژه منطقی، خوب و درست "کوتاه مدت" فکر می کند و برای وی این مساله بسیار مهم است که لاپورتا برای فصل بعد تیمی مدعی فتح لیگ قهرمانان ببندد.

بارسای فصل جاری البته که تیمی آینده دار نشان داده است. حساب کردن کادر فنی روی جوانانی چون پدرو، ایلایکس، سرجینیو دست، آنسو فاتی و ....خبر از آینده ای خوب برای بارسا می دهد ولی مسی بیش از هر چیزی به فصل پیش رو فکر می کند و دوست دارد پس از ۷ سال بار دیگر فتح لیگ قهرمانان را تجربه کند. قطعا با جذب ستاره ای چون ارلینگ هالند بارسا و مسی می توانند به آینده کوتاه مدت خوشبین شوند.

مسی در حال حاضر نه به تمدید خوش بین است و نه بدبین و در انتظار شنیدن حرف های لاپورتاست. رئیس جدید مسی را متقاعد خواهد کرد؟

تگ ها


لاپورتا لیونل مسی بارسلونا