رانکنیگ یک هفته‌ای به رکورد فرگوسن رسید!

رالف رانگنیک در همین مدت کوتاه سبک مورد نظر خود را در منچستریونایتد پیاده کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ با سرمربی جدید و آلمانی خود دیروز در مقابل کریستال پالاس به میدان رفته و با تک گل تماشایی فرد موفق به کسب سه امتیاز شدند. اما از همان دقیقه اول این مسابقه تغییر سبک بازی یونایتد و تلاش برای اجرای ایده های رالف رانگنیک مشخص بود و این موضوع در ۲۴ ساعت اخبر به شدت باعث امیدواری هواداران منچستریونایتد شده است.

تیم رالف رانگنیک در دیدار دیروز با سیستم ۲-۲-۲-۴ وارد میدان شده و به وضوح از همان ابتدا به دنبال پرس شدید و باز پس گیری توپ از بازیکنان کریستال پالاس در سریع ترین زمان ممکن بود. همچنین عملکرد دفاعی یونایتد در این دیدار به طرز محسوسی نسبت به بازی های گذشته بهتر شده بود تا رالف رانگنیک نشان دهد در همین مدت کوتاه نیز تاثیرگذاری قابل توجهی در طرز بازی تیمش داشته است.

اما جالب اینجاست یونایتد در مستبقه دیروز ۱۲ بار در یک سوم دفاعی حریف موفق به باز پس گیری توپ شد و با پرس شدید شرایط را برای تیم پاتریک ویرا دشوار ساخت. در واقع از سال ۲۰۱۳ و از زمان جدایی سرالکس فرگوسن از منچستریونایتد، چنین آماری از حیث گرفتن توپ از حریف در یک سوم دفاعی ثبت نشده بود و بعد از هشت سال و زیر نظر رالف رانگنیک بالاخره این اتفاق رخ داد.

فرگوسن افسانه ای دیروز نیز بار دیگر در سکوهای اولدترافورد حضور داشت تا اولین پیروزی تیم رانگنیک را تماشا کند و قطعا او پیش خود و با دیدن این سبک بازی یونایتد، از این انتخاب ابراز رضایت کرده است.

تگ ها


رالف رانگنیک منچستر یونایتد