رانگنیک: نسل من با بازیکنان امروزی فرق دارد

رالف رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد، از واکنش‌های بازیکنان این تیم در شبکه‌های اجتماعی راضی نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رانگنیک از زمان پیوستن به منچستریونایتد با معضلات بسیاری روبه‌رو بوده و یکی از آن‌ها جلب نظر موافق بازیکنان این تیم بوده است.


جسی لینگارد و آنتونی مارسیال در هفته‌های اخیر به‌صورت علنی به مخالفت با اظهاراتی پرداخته‌اند که از سوی این مربی آلمانی درباره آن‌ها مطرح شده است. 


پس از این که رانگنیک گفت لینگارد خواستار چند روز استراحت شده تا بتواند به افکارش نظمی بدهد، این بازیکن با انتشار توییتی نوشت هرگز چنین درخواستی نداشته و مارسیال نیز در اینستاگرام مدعی شد که ادعای بازی نکردن او برابر استون ویلا پیش از انتقال به سویا اشتباه است. 


در آستانه دیدار برابر برنلی از این مربی پرسیده شد که آیا بهتر نیست بازیکنان مسائل داخلی را علنی نکنند و او پاسخ داد:« همیشه بهتر است که چنین اتفاقی رخ دهد. من هرگز این اظهارات در شبکه‌های اجتماعی را نمی‌خوانم یا از این طریق با دیگران ارتباط برقرار نمی‌کنم.»


رانگنیک درباره نحوه ارتباط با بازیکنان تیمش گفت:« من آن‌جا حضور ندارم و زمانی هم برای انجام این کارها ندارم. بنابراین‌ چنین چیزی بهتر است و من همیشه به‌صورت مستقیم با بازیکنانم ارتباط برقرار می‌کنم. من این کار را با آنتونی و جسی هم کردم اما شاید از نسل متفاوتی با آن‌ها هستم. در هر دو مورد می‌دانم چه حرف‌هایی را مطرح کردم و چه اتفاقاتی رخ داد و دلیلی نیست که بیشتر از این در این‌باره بحث کنم.»


این مربی آلمانی درباره شرایط پیش آمده با لینگارد اظهار کرد: «‌در ارتباط با جسی، من رابطه بسیار خوبی با او دارم. او می‌داند که من دوست داشتم اجازه دهم او به‌صورت قرضی جدا شود اما قضیه میسون پیش آمد و موارد دیگری که ما درباره آن‌ها صحبت کرده بودیم. او مسائل شخصی را مطرح کرد اما ما باز هم منتظر آینده هستیم. مشکلی بین من و جسی وجود ندارد.»

تگ ها


رالف رانگنیک فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال