رانگنیک: یونایتد فراتر از زوج برونو-رونالدو است

رالف رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد، معقتد است که این تیم باید به صورت کلی و به عنوان یک تیم رشد کند....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد دوشنبه شب باید در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر برابر ولورهمپتون به میدان برود.

در روزهای اخیر انتقاداتی از عملکرد این دو بازیکن مطرح شده و گری نویل پس از تساوی ۱-۱ برابر نیوکاسل، از رفتار این دو بازیکن مهم ترکیب یونایتد انتقاد کرده بود.

فرناندز تا به این جای فصل پنج گل و شش پاس گل در لیگ برتر به ثبت رسانده که آماری پایین‌تر از همین بازه زمانی در فصل گذشته است و رونالدو نیز چهاردهمین گلش را برابر برنلی به ثمر رساند.

رانگنیک در این باره به اسکای اسپورت گفت:« ما برابر برنلی بدون برونو بازی کردیم و خوب بودیم. ما با دو مهاجم، دو وینگر، دو شماره ۶ به میدان رفتیم و همه در بهترین پست ممکن قرار داشتند. این هدف دیگری است که ما سعی می‌کنیم به آن دست پیدا کنیم. مهم نیست با چه ساختاری بازی می‌کنیم، هر بازیکنی در بهترین پست ممکن قرار دارد. بنابراین موضوع فقط به زوج کریستیانو و برونو برنمی‌گردد، این موضوع مربوط به ارتباط بین دیگر بازیکنان هم به حساب می‌آید.»

این مربی آلمانی با اشاره به همکاری دیگر بازیکنان تیم در جریان پیروزی برابر برنلی اظهار داشت:« دیروز همه چیز به همکاری ادینسون کاوانی و کریستیانو مربوط بود و به خوبی هم جواب داد. ادینسون بازیکنی بود که بیشتری فاصله را از کل تیم داشت. بنابراین ما این تیم را تغییر دادم و ترکیب اصلی در هر بازی مربوط به همکاری متفاوت و پیشرفت همه تیم است. همه آنها باید روحیه یکسانی داشته باشند و اصولی را در حین مالکیت توپ یا وقتی تیم حریف صاحب توپ است رعایت کنند.»

رانگنیک در پاسخ به سوالی درباره نقل و انتقالات احتمالی زمستانی گفت:« هنوز برای فکر کردن به این موضوع خیلی زود است. تیم فعلی به اندازه کافی بزرگ است و رقابت زیادی در تیم جریان دارد. صحبت درباره بازیکنانی که در آینده به این باشگاه می‌آیند در حال حاضر منطقی نیست و ما فعلا باید متوجه شویم که چه بازیکنی باید در چه پستی به میدان برود و بهترین راه حل برای هربازی چیست. در حال حاضر تمام تمرکز من روی پیدا کردن بهترین سبک و ترکیب برای هر بازی است.»

تگ ها


برونو فرناندس کریستیانو رونالدو رالف رانگنیک فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال