رانیری پس از تساوی رم مقابل ساسولو: شرم‌آور است!

کلودیو رانیری از تساوی رم مقابل ساسولو و از دست دادن امتیاز ناراضی است....

شب گذشته تیم رم مقابل ساسولو به تساوی رسید تا شانس کسب سهمیه اروپابرای آن‌ها به خطر بیفتد.
به گزارش مدال، رانیری بعد از تساوی بدون گل مقابل ساسولو از تیم رضایت خاطر دارد ولی عدم پیروزی شرم آور توصیف کرد. رانیری می‌گوید: ما تا دقایق پایانی برای به ثمر رساندن گل تلاش کردیم. ما باید بیشتر در مقابل دروازه حریفان زهردار باشیم. هنگامی که چهار یا پنچ موقعیت خطرناک خلق کنید و نتیجه ای حاصل نشود، شرم آور است ولی من نمی توانم برای هر چیزی بازیکنان را سرزنش کنم، بچه ها با تمام وجود جنگیدند، عملکرد تیم خوب بود به خصوص در نیمه دوم. در مجموع چیزی بدی برای گفتن وجود ندارد. ما از اینکه موفق به کسب سه امتیاز این مسابقه نشدیم، ناامید شدیم. در چند سال اخیر رم فرصت های عالی ایجاد کرده است ولی به طور شگفت آوری نتوانسته است از آن به خوبی استفاده کند و این شرم آور است.
رانیری در ادامه گفت: من موافق این حرفم هستم که رم در سی دقیقه پایانی موقعیت های بیشتری ایجاد می کند،من دوست دارم که در تمام بازی اینگونه باشیم و توانایی آن را داریم. ما فقط برای لحظه ای خاص صبر کنیم تا از تمام انرژی مان برای گلزنی استفاده کنیم. بازی مقابل ساسولو آسان نبود، ما خواستیم از ابتدا فشار بیاوریم ولی موفق به انجام آن نشدیم. فشار آوردن به این تیم سخت بود، زیرا برای دو سه سال به این سبک بازی می کنند. باید انرژی مان را در طول بازی تقسیم کنیم. در نیمه دوم تغییراتی ایجاد شد و تیم برای حمله کردن مجهز تر شد، توانستیم موقعیت های بهتری ایجاد کنیم، این شرم آور است، زیرا تعویض ها در نیمه دوم بازی یووه سبب پیروزی ما شد.
رانیری در پایان افزود: دروسی؟ من در مورد بازی دادن به دروسی فکر نکردم، زیرا من می خواهم او برای بازی یکشنبه آماده باشد. آن روز مراسم اش است. همچنان از طرفداران دعوت میکنم که برای او جشن بزرگی بگیرند، زیرا کاپیتانی مانند او شایسته بهترین هاست.
رم با ۶۳ امتیاز و ۱ بازی بیشتر نسبت به رقبا در رده پنجم قرار دارد.

 

تگ ها


کلودیو رانیری رم ساسولو سری آ فوتبال