راهکار آماده پرسپولیس برای فرار از محرومیت

باشگاه پرسپولیس در انتظار صدور رای قطعی دادگاه بین المللی ورزش در خصوص پرونده ماریو بودیمیر است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، ماریو بودیمیر پس از عدم دریافت مطالبات قرارداد فصل گذشته خود با باشگاه پرسپولیس اقدام به فسخ آن و شکایت از این باشگاه در فیفا کرد.

کمیته انضباطی فیفا نیز هفتم اسفندماه سال گذشته اقدام به صدور اولیه رای خود کرد که طی آن باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت مبلغ ۴۷۵ هزار یورو شد که در صورت عدم پرداخت ۴۵ روزه این مبلغ، محرومیت سرخ ها از سه پنجره نقل و انتقالاتی را به همراه داشت.

البته باشگاه پرسپولیس فرصت برای شکایت از این رای به دادگاه بین المللی ورزش را داشت و با ارائه لایحه جدید دفاعی خود اقدام به این کار کرد.

از این رو سرخ ها منتظر پاسخ نهایی دادگاه CAS در قبال این پرونده هستند تا شانس خود را برای جلوگیری از محکومیت این باشگاه آزمایش کرده باشند.

شیوع جهانی بیماری کرونا باعث شد تا رای قطعی پرونده بودیمیر هنوز صادر نشود و استعلام اخیر باشگاه پرسپولیس از فدراسیون فوتبال نیز تایید عدم صدور رای جدید برای پرونده های بین المللی و حقوقی این باشگاه را به همراه داشته است.

همچنین مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس از بخش حقوقی و بین الملل باشگاه خواسته تا ارتباط لازم با بودیمیر را برای جلب رضایت او بگیرند تا در صورت تایید محکومیت پرسپولیس بتوانند رضایت او را با پرداخت مرحله ای مبلغ بدهی خود جلب کنند.

بیشتر بخوانید:
هافبک عراقی خیال پرسپولیسی‌ها را راحت کرد

کلانی: برانکو برای پرسپولیس مفید نبود

 

 

تگ ها


باشگاه پرسپولیس تیم فوتبال پرسپولیس بودیمیر بازیکن پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال