راهکار جالب رئال برای خلاصی از مهاجم گرانقیمت

رئال مادرید قصد حفظ لوکا یوویچ را ندارد و پیشنهاد معاوضه او را به آینتراخت فرانکفورت خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان ۲۰۱۹ بود که لوکا یوویچ در یک انتقال پر سر و صدا و گرانقیمت از آینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید پیوست. ستاره صربستانی در زمان حضور در رئال مادرید با انواع حواشی دست و پنجه نرم کرد و هرگز نتوانست روزهای خوبی را در جمع کهکشانی‌ها سپری کند؛ موضوعی که باعث شد نهایتاً یوویچ در تابستان گذشته به شکل قرضی به فرانکفورت بازگردد.

با این حال لوکا یوویچ اخیراً طی مصاحبه ای اعلام کرده بود که در پایان فصل به رئال مادرید باز خواهد گشت و حالا به نظر می رسد که رقم خوردن این اتفاق قطعی خواهد بود. در همین راستا نامزد ستاره صربستانی یک استوری در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته که در آن از دلتنگی خود برای فرانکفورت بعد از پایان فصل صحبت کرده است؛ موضوعی که نشان می دهد یوویچ به طور قطع به سانتیاگو برنابئو بازخواهد گشت.

با این حال به نظر نمی‌رسد که رئال مادرید علاقه چندانی به حفظ این بازیکن داشته باشد و این امکان وجود دارد که یوویچ بعد از بازگشت به رئال مادرید دوباره به یک تیم دیگر قرض داده شود یا اینکه به طور کلی به فروش برسد.

طبق ادعای نشریه بیلد، رئال مادرید قصد دارد ایده معاوضه یوویچ با آندره سیلوا را مطرح کند. ستاره پرتغالی سابق میلان و سویا در این فصل توانسته در ۳۱ بازی، ۲۶ گل برای فرانکفورت بزند و ۹ پاس گل بدهد. او یکی از عوامل حضور تیم آلمانی در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان است.

یوویچ تا ۲۰۲۵ قرارداد دارد و رئال حاضر است با ۲۰ میلیون یورو این بازیکن را به فرانکفورت بدهد و در عوض با ۴۰ میلیون یورو سیلوا را جذب کند. به این ترتیب جذب ستاره پرتغالی تنها ۲۰ میلیون یورو هزینه خواهد داشت. او فصل ۱۹-۲۰۱۸ را قرضی در سویا توپ زد و با فضای فوتبال اسپانیا کاملا آشناست. سیلوا در ۴۰ بازی برای سویا ۱۱ گل زد و سه پاس گل داد.

تگ ها


لوکا یوویچ آث میلان آندره سیلوا اینتراخت فرانکفورت