۲ راهکار خوان لاپورتا برای ماندنی کردن مسی

لیونل مسی در پایان فصل قراردادش تمام می شود و نامزدهای ریاست بارسا هر کدام راه و روش خود را برای متقاعد کردن او به تمدید قرارداد دارند....

به گزارش "ورزش سه"، خوان لاپورتا نامزد اصلی کسب ریاست باشگاه بارسلونا محسوب می شود. او در نظرسنجی ها از ویکتور فونت و تونی فریکسا پیش است و یکشنبه احتمالا بار دیگر رئیس بارسلونا خواهد شد. او بین سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۰ نیر رئیس بارسلونا بود.

طبق ادعای دیلی میل، اگر خوان لاپورتا رئیس بارسلونا شود، سرخیو آگوئرو را از منچسترسیتی جذب خواهد کرد. ستاره ۳۲ ساله آرژانتینی در پایان فصل قراردادش به اتمام می رسد و هنوز تمایلی به تمدید نشان نداده است.

در واقع این یکی از ترفندهایی است که لاپورتا برای ماندنی کردن لیونل مسی به کار خواهد بست. جذب دوست صمیمی مسی و آوردن او به بارسلونا به احتمال زیاد مسی را راضی به تمدید خواهد کرد.

همچنین ال چیرینگیتو نیز ادعا کرده است که لاپورتا روز گذشته با مسی صحبت کرده و به وی قول داده است که هر کاری خواهد کرد تا ارلینگ هالند را نیز به بارسلونا بیاورد.

لیونل مسی در هفته های اخیر به فرم خوب خود برگشته و با روند خوبی که بارسا پیدا کرده بعید نیست که در پایان فصل او قراردادش را تمدید کند. در کاتالونیا بر این اطمینانند که مسی حالا نزدیک تر از همیشه به ماندن است و جذب آگوئرو هم این احتمال را بیش از پیش تقویت خواهد کرد. آگوئرو زمانی برای اتلتیکو بازی می کرد و به خوبی با فضای بازی در لالیگا آشناست. او از ۲۰۱۱ در عضویت سیتی قرار دارد.

تگ ها


لاپورتا ارلینگ هالند بروسیا دورتموند سرخیو آگوئرو لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال