راهکار سه‌گانه نماینده ایران در شورای کشتی آسیا مطرح شد

وبینار اعضای شورای کشتی آسیا با حضور دولت تورلیخانوف به عنوان رئیس و حمید بنی تمیم دبیر کل ایرانی این شورا برگزار و پیشنهادات اعضا در خصوص لغو مسابقات بررسی شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در این نشست موضوعات مختلفی از جمله آغاز رقابتهای کشتی در سال ۲۰۲۰ به بحث و تبادل نظر گذاشته شد که اکثریت اعضا با آغاز تمامی مسابقات مخالف بودند. البته حمید بنی تمیم دبیر کل ایرانی شورای کشتی آسیا در این نشست اعلام کرد با لغو تمامی رقابتها مخالفت کرد و اظهار داشت: اینکه بخواهیم بطور کلی تمامی رقابت ها را لغو کنیم، راهکار منطقی و درستی نیست، چرا که شاید موج شیوع این ویروس بزودی کاهش یابد.

به گفته نماینده ایران اگر این اتفاق رخ دهد به دلیل تعطیلی و لغو کلی مسابقات، کشتی‌گیران نیز همان تمرین حداقلی و انفرادی را در شهر و دیار خودشان را هم تعطیل می کنند و در نهایت شوق و انگیزه آنها برای ادامه کار تحت تاثیر منفی قرار می گیرد. به همین دلیل می توان با اجرای ۳ روش این مساله را مدیریت و برطرف کرد.

بنی تمیم ادامه داد: روش اول اینکه اعلام کنیم تا پایان سال ۲۰۲۰ همه برنامه ها انجام خواهد شد و در روش دوم رقابت ها را با یک تاخیر مشخص و در زمان مناسب مثلا ۲ ماه قبل از آغاز سال میلادی برگزار کنیم. در روش سوم که بدترین حالت است نیز می توان به کلی تمام مسابقات را لغو کرد اما اینکه از همین امروز خبر لغو همه رویدادها اعلام شود اصلا منطقی نیست.

سرپرست پیشین فدراسیون کشتی با بیان اینکه در این وبینار در خصوص جوایز بهترینهای آسیا نیز تصمیم گیری شد، اظهار کرد: مقرر شد جوایز بهترین کشتی گیران، مربیان و کشور برتر نیز که ۳۰۰۰ دلار است، اهدا شود و بر همین اساس محمد بنا و غلامرضا محمدی که در سال ۲۰۱۹ به عنوان برترین مربیان سال شناخته شدند به زودی جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

درخواست حسن یزدانی: لطفا کشتی را تعطیل نکنید!

واکنش صالحی امیری به انتقاد از بودجه کشتی

 

 

تگ ها


فدراسیون کشتی حمید بنی تمیم اتحادیه جهانی کشتی کشتی