راهکار مجیدی برای مدیریت رختکن استقلال چیست؟!

فرهاد مجیدی مربی جوانی است که هنوز تجربه چندانی بر روی نیمکت ندارد. ضمن این که شخصیت مجیدی حتی در زمان بازی در میادین فوتبال، شخصیتی آرام و دور از هیاهو و جنگ طلبی بوده است....

به گزارش مدال، مجیدی اما امروز سرمربی استقلال است. بدون این که تجربه چندانی از نیمکت داشته باشد. کل تجربه مجیدی از مربیگری برمی گردد به 5 بازی آخر فصل گذشته استقلال و مدت زمان کوتاهی که مسئولیت تیم امید را برعهده داشت.
حال سول اینجا است؛ راهکار مجیدی برای مدیریت بحران های احتمالی رختکن تیمی به بزرگی استقلال چیست؟!
تیم های بزرگ تر معمولا آبستن حوادث و حواشی بیشتری هستند. نمونه اش همین  بحث هایی که در خصوص اعتصاب احتمالی بازیکنان به گوش می رسد.
 یکی از چالش‌های بزرگ استقلال در چند فصل اخیر هم مدیریت رختکن و فضای حاکم بر تیم بوده است. پس از هر شکست و نتیجه بد، اخباری از بحث و درگیری درون رختکن به بیرون درز می‌کند. فرهاد که سال گذشته در کادر فنی استقلال حضور داشت و شاهد اتفاقات اینچنینی بود برای مدیریت رختکن با بازیکنان تأثیرگذار و باتجربه تیم تماس‌هایی برقرار می کرد و تلاشش بر این بود که جو تیم را برای تغییرات مدنظر خود آماده کند. به احتمال زیاد مجیدی باز هم برای اینکه رختکن متشنج استقلال در دوران پسا استراماچونی را اداره کند از همان حربه قبلی خود استفاده کند.
باید دید مربی جوان استقلال می تواند با استفاده از تجربه سال گذشته خود فضای جدید استقلال را مدیریت کند؟

 

بیشتر بخوانید:

مربی استقلال تایید کرد؛ صدای پای اعتصاب به گوش می‌رسد!

گزارش مدال از نقل و انتقالات احتمالی استقلال؛ از پاتوسی تا منتظری...

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال سرمربی استقلال فرهاد مجیدی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال