راهکار منچستریونایتد برای جذب ستاره دورتموند

به نظر می رسد که منچستریونایتد برای جذب جیدون سانچو از دورتموند نیاز به فروش هافبک فرانسوی خود یعنی پل پوگبا داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منچستریونایتد در زمستان برونو فرناندز و اودیون ایگالو را به خدمت گرفت. موضوعی که تأثیر شگرفی در عملکرد شیاطین سرخ داشت و آن ها در چند بازی گذشته نمایش های فوق العاده ای را ارائه داده‌اند. از طرف دیگر منچستریونایتد حالا به کسب رتبه چهارم لیگ برتر و حضور در لیگ قهرمانان آینده امیدوار تر شده است.

با وجود خرید این دو بازیکن اما به نظر می رسد که منچستریونایتد برای تبدیل شدن به یک تیم مدعی در رقابت‌های فصل آینده نیاز به خرید چند بازیکن داشته باشد. همچنین به نظر می رسد که ستاره جوان دورتموند یعنی چه جیدون سانچو گزینه اصلی سران یونایتد برای خط حمله باشد.

با این وجود نشریه دیلی میل انگلیس گزارش داده که منچستریونایتد از نظر مالی برای خرید سانچو نیاز به فروش پل پوگبا دارد. ستاره فرانسوی بیشتر زمان این فصل را به دلیل مصدومیت غایب بوده و به نظر می رسد که هم باشگاه و هم خود پوگبا علاقه‌ای به ادامه همکاری نداشته باشند. از طرف دیگر رئال مادرید و یوونتوس مشتری جدی این بازیکن به حساب می آیند؛ انتقالی که می‌تواند از نظر مالی به شیاطین سرخ برای جذب جیدون سانچو کمک کند.

بیشتر بخوانید:
امباپه قطعا می ماند؛ نیمار می تواند برود!
تعیین قهرمان چمپیونزلیگ به سبک یورولیگ بسکتبال! 

تگ ها


جیدون سانچو بروسیا دورتموند فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات پل پوگبا جیدن سانچو بورسیا دورتموند منچستر یونایتد لیگ برتر Bundesliga فوتبال