راهکار پرسپولیس برای ادامه لیگ قهرمانان آسیا

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد انجام دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان به‌صورت تک بازی را داده‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، افشین پیروانی درباره جلسه امروز در باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: نشستی با آقای رسول‌پناه و آقای گل‌محمدی به‌عنوان سرمربی داشتیم و درباره روند و برنامه‌های تیم صحبت کردیم.

او در خصوص شرایط ادامه همکاری علیرضا بیرانوند با پرسپولیس در بازی‌های این فصل لیگ برتر عنوان کرد: طبق قراردادی که از سوی باشگاه بلژیکی با بیرانوند بسته شده، قرار بود این دروازه‌بان روز یازدهم تیرماه و بعد از اتمام لیگ و مسابقات جام حذفی به تیم بلژیکی برود ولی کرونا سه ماه مسابقات را عقب انداخت.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص فعالیت این تیم در نقل و انتقالات تابستانی ابراز کرد: در حال حاضر تنها هدف ما حفظ شاکله اصلی تیم و نگه داشتن همین بازیکنان است؛ هدف بعدی ما هم کسب دو عنوان قهرمانی برای باشگاه پرسپولیس و هواداران است.

پیروانی درباره شرایط برگزاری مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پیشنهاد تیم‌های ایرانی ازجمله پرسپولیس و همچنین باشگاه‌های اماراتی به ای‌اف‌سی این است که بازی‌های مرحله گروهی به صورت سه تک مسابقه انجام شود و دو مسابقه قبلی که برگزار شده را در نظر نگیرند.

گفتنی است، پرسپولیس در دو دیدار اخیرش در گروه C لیگ قهرمانان آسیا یک شکست مقابل الدحیل قطر و یک تساوی برابر الشارجه امارات داشت و با این عملکرد یک امتیازی و در رده سوم این گروه قرار دارد.

تگ ها


افشین پیروانی لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران