راهکار یوونتوس برای ربودن پوگبا از چنگ فلورنتینو پرز

یوونتوس حاضر است دو بازیکن را برای انتقال پوگبا قربانی کند...

یوونتوس می‌خواهد الکس ساندرو و داگلاس کاستا، برای به خدمت گرفتن پوگبا راهی اولدترافورد کند.

به گزارش مدال، یوونتوس رویای بازگشت پل پوگبا به تورین را در سر دارد. هافبک 26 ساله فرانسوی اخیرا اعلام کرده که در تابستان امسال برای جستجوی یک ماجراجویی جدید، می‌خواهد از منچستر یونایتد جدا شود و مدیران بیانکونری در حال حاضر با مینو رایولا، مدیر برنامه این بازیکن در حال مذاکره در مورد بازگشت احتمالی پوگبا به یوونتوس هستند.

در حال حاضر منچستریونایتد نمی‌خواهد هافبک گرانقیمت را به فروش برساند و اخیرا به پوگبا گفته که او در فصل آینده در اولدترافورد باقی خواهد ماند، اما یوونتوس امیدوار است که شیاطین سرخ را متقاعد سازد و در این مسیر قصد دارد بازیکنان مورد علاقه این تیم را راهی یونایتد کند.

طبق ادعای کالچو مرکاتو، الکس ساندرو و داگلاس کاستا، دو ستاره برزیلی یوونتوس در سال‌های اخیر مدنظر یونایتد قرار داشته اند و بیانکونری قصد دارد با وارد کردن آنها به معامله خرید پل پوگبا، شرایط را تغییر داده و رضایت مدیران یونایتد را برای فروش هافبک فرانسوی جذب کند.

رئال مادرید نیز به شدت خواهان جذب پل پوگباست و با توجه به تمایل این بازیکن به کار کردن زیر نظر زین‌الدین زیدان، از شانس مناسبی برای خرید پوگبا برخوردار است و در صورت جدایی وی از یونایتد، یا تورین یا مادرید مقصد بعدی پوگبا خواهد بود.

اخبار مرتبط:

پوگبا به کدام تیم می‌رود؟

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی فوتبال جهان فلورنتینو پرز اولدترافورد پل پوگبا داگلاس کاستا الکس ساندرو رئال مادرید سری آ لیگ برتر لالیگا فوتبال