راهیابی مقصودی و ابراهیمی به مرحله نیمه نهایی

مسابقات مقدماتی پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد جام علی علی اف از ظهر امروز در شهر کاسپیسک جمهوری داغستان روسیه در حال برگزاری است....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از فارس، مسابقات مقدماتی پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد جام علی علی اف از ظهر امروز در شهر کاسپیسک جمهوری داغستان روسیه در حال برگزاری است. نتایج کشتی گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن ۷۰ کیلوگرم امیرحسین مقصودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر یاند یاندیف از روسیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل امام گانیشوف از روسیه با نتیجه ۴ بر ۴ پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. محمدمهدی یگانه جعفری نیز پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۳ بر صفر آسومیدین حسن اف از ازبکستان را شکست داد.

وی در دور بعد مقابل ویکتور راسادین از روسیه با نتیجه ۵ بر ۱ مغلوب شد و باید منتظر راه یابی این کشتی گیر به دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده ها برای کسب مدال برنز ادامه دهد. در وزن ۹۲ کیلوگرم محمدجواد ابراهیمی و  ارشک محبی در دور نخست استراحت کردند. این دو کشتی گیر در دور دوم به مصاف هم رفتند که ابراهیمی با نتیجه ۵ بر ۲ و ضربه فنی محبی را مغلوب کرد. وی در دور سوم ب یوری ایوانوف از روسیه را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

تگ ها


کشتی