راهیابی کمانداران ایران به مرحله حذفی بازیهای جهانی لهستان

در پایان مرحله مقدماتی رقابت های تیروکمان جهانی لهستان، اسماعیل عبادی و پریسا براتچی توانستند به مرحله حذفی راه پیدا کنند ......

در پایان مرحله مقدماتی رقابت های تیروکمان جهانی لهستان، اسماعیل عبادی و پریسا براتچی توانستند به مرحله حذفی راه پیدا کنند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، در پایان مرحله مقدماتی مسابقات تیروکمان در بازیهای جهانی ورزشهای غیرالمپیکی در لهستان، اسماعیل عبادی و پریسا براتچی دو نماینده ایران در این رقابتها توانستند به دور حذفی این رقابتها راه پیدا کنند.
اسماعیل عبادی در پایان مرحله مقدماتی و در جدول رده بندی با 706 امتیاز در رده هفتم قرار گرفت و به مرحله حذفی این مسابقات راه یافت. عبادی در مرحله اول حذفی استراحت دارد و در دور دوم باید با برنده مالزی و السالوادور مسابقه دهد.
در بخش بانوان نیز پریسا براتچی با 683 امتیاز در رده بیستم جدول رده بندی مرحله مقدماتی قرار گرفت. براتچی در نخستین گام در مرحله حذفی به دیدار کمانداری از کشور مکزیک خواهد رفت.
در پایان مرحله مقدماتی میکس تیم  نیز تیم ایران با ترکیب اسماعیل عبادی و پریسا براتچی توانست در رده هفتم قرار بگیرد. تیم ایران در این مرحله و در تیر طلایی موفق شد استرالیا و لهستان را شکست دهد و به مرحله حذفی را پیدا کند. ایران در اولین مسابقه مرحله حذفی باید به مصاف تیم  کلمبیا برود.

 

تگ ها


اخبار روز المپیک