راه حل جدید برای بازگشت نیمار به بارسلونا

راه حل جدیدی برای بازگشت نیمار به بارسلونا روی میز قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن در ماه های اخیر سخت در تلاش برای تمدید قرارداد با نیمار بوده و به توافقاتی نیز برای حفظ این بازیکن تا تابستان سال ۲۰۲۶ دست یافته است. اما جنجال های اخیر نیمار و اخراج در دیدار ابتدای هفته برابر لیل باعث ناراحتی دیگر ستاره های رختکن تیم پاریسی و تردید این باشگاه در حفظ نیمار شده است. اما نشریه اکیپ مدعی شد ممکن است پاری سن ژرمن قید حفظ نیمار را زده و برای جذب عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا اقدام کند.

عثمان دمبله در این فصل در بهترین شرایط ممکن قرار داشته و تبدیل به یکی از مهره های مهم ترکیب بارسلونا شده است. اما قرارداد این بازیکن در تابستان سال ۲۰۲۲ تمام می شود و بارسلونا اگر قادر به تمدید قرارداد با او نباشد، چاره ای جز فروش این بازیکن در تابستان پیش رو ندارد. به جز تیم هایی چون یوونتوس، لیورپول و منچستریونایتد، پاری سن ژرمن نیز علاقمند به جذب او به جای نیمار است.

نیمار همیشه خواهان بازگشت به بارسلونا بوده، اما باشگاه اسپانیایی در این شرایط اسفناک مالی قادر به پرداخت رقم مورد نظر پاری سن ژرمن نبوده و نمی تواند برای جذب نیمار اقدام کند. پس منتظر ماندن نیمار تا سال ۲۰۲۲ و تبدیل شدن به بازیکن آزاد یا معاوضه با عثمان دمبله می تواند راه حل های پیش رو بارسلونا برای جذب ستاره برزیلی باشد. البته اخباری در مورد معاوضه نیمار با آنتوان گریزمان نیز شنیده شده، اما مهاجم فرانسوی بارسلونا تمایلی به انتقال به فوتبال فرانسه ندارد.

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار عثمان دمبله بارسلونا