راه حل جدید PSG برای جذب ستاره اینتر

پاری سن ژرمن هنوز از نظر مالی با اینتر برای جذب اشرف حکیمی به توافق نرسیده است....

به گزارش "ورزش سه"، علیرغم فتح اسکودتو بعد از یک دهه، مشکلات مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا باعث شده اینتر چاره ای جز فروش حداقل یک مهره مهم خود نداشته باشد و به نظر اشرف حکیمی در آستانه انتقال به پاری سن ژرمن قرار گرفته است. البته اینتر پیشنهاد اولیه و ۶۰ میلیون یورویی برای مدافع کناری خود را رد کرده و تاکید به فروش اشرف حکیمی با رقم ۸۰ میلیون دارد.

حالا مدیران باشگاه پاری سن ژرمن امیدوارند که بتوانند اینتر را متقاعد کنند که برای فروش اشرف حکیمی، رقم ۶۰ میلیون یورو به علاوه یک یا دو بازیکن را قبول کرده و مجوز انتقال مدافع مراکشی را صادر بکند. الساندر فلورنزی، مدافع ایتالیایی پاری سن ژرمن و لئاندرو پارادس آرژانتینی، از گزینه های احتمالی انتقال به اینتر در تابستان برای نهایی شدن قراردا حکیمی خواهند بود.

خود اینتر در سپتامبر ۲۰۲۰ رقم ۴۵ میلیون یورو برای جذب او از رئال مادرید پرداخت کرد و حالا بعد از یک فصل در صورتی حاضر از دست دادن اشرف حکیمی می شود که با رقم دریافتی، قادر به حل مشکلات مالی خود باشد. البته گاتزتا دلااسپورت مدعی شد خود حکیمی از نظر شخصی با پاری سن ژرمن توافق کرده و حاضر به قبول هیچ پیشنهاد دیگری نیست. اما به هر حال مدیران باشگاه فرانسوی چاره ای به جز توافق با اینتد و پرداخت رقم مورد نظر آنها ندارند.

تگ ها


پاری سن ژرمن نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ اشرف حکیمی اینتر میلان فوتبال جهان لوشامپیونه فرانسه سری آ فوتبال