راه دشوار بارسلونا برای خرید نیمار از PSG

بارسلونا تنها در یک صورت می تواند نیمار را در تابستان سال جاری جذب کند....

به گزارش "ورزش سیه"، علیرغم تغییر شرایط مالی باشگاه ها بر اثر شیوع ویروس کرونا و بروز مشکلات مالی عدیده، بارسلونا همچنان قصد دارد هم نیمار و هم لائوتارو مارتینز را در تابستان امسال جذب کند، اما سابقه نشان داده مذاکره با پاری سن ژرمن و جلب رضایت این باشگاه فرانسوی آسان نخواهد بود.

نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد باشگاه فرانسوی خواهان کاهش حقوق بازیکنانی مانند بسیاری از باشگاه های بزرگ شده که این درخواست به مذاق نیمار خوش نیامده و او همچنان مصمم به ترک این تیم در تابستان امسال است.

راه حل مورد علاقه بارسلونا خرید این ستاره برزیلی با روش دادن پول نقد به علاوه یک یا حتی دو بازیکن به پاری سن ژرمن است. علیرغم مطرح شدن نام هایی چون ساموئل اومتیتی، جونیور فیرپو و حتی عثمان دمبله، پاری سن ژرمن به بارسلونا اطلاع داده تنها در صورت انتقال آنتوان گریزمان به پارک دوپرنس حاضر به فروش نیمار خواهد شد.

بارسلونا یک سال قبل و بعد از کش و قوس های فراوان موفق به خرید گریزمان از اتلتیکومادرید شده و به این راحتی حاضر به جدایی او نخواهد شد. همنچنین خود گریزمان نیز خواهان ماندن در نوکمپ بوده و می خواهد توانایی هایش را به اثبات برساند. بدین ترتیب به نظر می رسد همانند تابستان سال گذشته، مذاکرات طولانی و طاقت فرسا در انظار طرفین خواهد بود و باید دید آیا بارسلونا این بار موفق به جذب نیمار خواهد شد یا خیر.

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن آنتون گریزمان بارسلونا فوتبال