راه نجات آرسنال از زبان اسطوره توپچی‌ها

پل مرسون اسطوره باشگاه آرسنال باور دارد که سران توپچی‌های لندن باید با برکناری اونای امری، سریعاً براندن راجرز را به خدمت بگیرند چرا که فقط او می‌تواند باشگاه را نجات دهد....

به گزارش مدال، آرسنال در رقابت‌های یازدهم لیگ برتر انگلیس، یک بار دیگر پیروزی را از دست داد و این بار برابر ولور همپتون نتوانست از گل برتری خود محافظت کند تا پس از گذشت 11 هفته از لیگ برتر انگلیس، فاصله‌اش با تیم چهارم جدول به شش امتیاز برسد. این مسئله موجب شده تا «اونای امری» تحت فشار شدیدی قرار و آینده او تحت سئوال قرار بگیرد. آرسنال در دیدار هفته آینده باید برابر لسترسیتی که این فصل فرم خوبی داشته قرار بگیرند.

در این بین «پل مرسون» اسطوره باشگاه آرسنال اما اعتقاد دارد که توپچی‌ها باید هرچه سریع‌تر سرمربی اسپانیایی را برکنار و «براندن راجرز» سرمربی لسترسیتی را جانشین امری کنند.

مرسون در صحبت با «اسکای اسپورت» در این خصوص گفت: «راجرز در لسترسیتی خوش درخشیده و کار خوبی انجام داده است. اگر در آرسنال سمتی داشتم با او یک قرارداد پنج ساله امضا و تغییر نسل تیم به دست او را مشاهده می‌کردم. امری مشکلات زیادی را تجربه می‌کند و در دیدار برابر لسترسیتی برای حفظ موقعیتش خواهد جنگید. آرسنال فرصت اشتباه ندارد و حالا هواداران هم علیه او شده و صدای هو کردن‌ها را می‌شنوید.»

بیشتر بخوانید:

ادعای تایمز؛ تماس مدیران آرسنال با ژوزه مورینیو

تگ ها


اونای امری برندان راجرز لسترسیتی آرسنال روباه‌ها توپچی‌های لندن برکناری امری فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات اونای امری برندان راجرز آرسنال لستر سیتی لیگ برتر فوتبال