راه هموار پرسپولیس با ذوب شروع می‌شود؟

دیدارهای مهم نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا در زمستان با ذوب آهن شروع می‌شود تا این تیم بتواند در مسیر تکرار قهرمانی‌های متوالی خود قرار بگیرد....

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان پس از کش و قوس های فراوان بالاخره ساعت ۱۵ امروز پنجشنبه برگزار می شود. دیداری که سرخپوشان قرار بود قبل از برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا برگزار کنند اما لغو آن با اعتراض یحیی گل محمدی روبرو شد تا جاییکه مدیران سرخ خواهان ورود کمیته انضباطی به این موضوع شدند.

با این حال سازمان لیگ فوتبال بدون توجه به اعتراض این باشگاه تصمیم به برگزاری این دیدار گرفت تا سرخپوشان پس از نایب قهرمانی در آسیا و تساوی پس از آن مقابل نساجی مازندران آماده بازی در ورزشگاه آزادی شوند.

برنامه ریزی سازمان لیگ فوتبال برای هفته های پیش روی رقابت های لیگ برتر سبب شد تا بسیاری از تیم های مدعی نظیر استقلال تهران، نساجی مازندران، ذوب آهن اصفهان و ... چین برنامه ای را برای پرسپولیس با لقب «تیم خاص» مناسب ببینند.

پرسپولیسی ها با وجود این حاشیه ها، نخستین بازی خود را در تقویم فشرده خود در زمستان سال ۱۳۹۹ برگزار می کنند. سرخپوشان پایتخت هر چهار بازی آینده خود را میزبان خواهند بود تا برای بازگشت به صدر جدول، بهترین وضعیت را در سخت ترین شرایط داشته باشند.

یحیی گل محمدی که تمام بازیکنان خود را در اختیار دارد همچنان از ترانسفر بشار رسن به لیگ ستارگان قطر ناراحت است.

سرمربی پرسپولیس که به ترکیب ایده آل خود را به دست آورده است قصد دارد برای بازی با ذوب آهن اصفهان باز هم به امید عالیشاه فرصت بازیسازی دهد تا هافبک ریزنقش و باتجربه این تیم بتواند تا حد امکان جای خالی بشار را برای پرسپولیس پر کند.

سرخپوشان پایتخت قبل از بازی با ذوب آهن اصفهان با ۹ امتیاز از پنج بازی در رده یازدهم جدول حضور دارند و برای بازگشت به مسیر دفاع از چهار دوره قهرمانی متوالی خود چاره ای جز پیروزی در چهار دیدار حساس آینده خود مقابل ذوب آهن، استقلال تهران، سپاهان اصفهان و مس رفسنجان ندارند.

مسیری که با با بازی سرخ ها مقابل ذوب آهن جهت می گیرد. پرسپولیس با پیروزی احتمالی مقابل این تیم آماده دیدار سنتی با استقلال می شود. در غیر اینصورت استرس نایب قهرمان آسیا برای دربی بیش از پیش خواهد شد و می تواند اردوی این تیم را تحت تاثیر عدم برد از فینال تا قبل از بازی با استقلال تهران قرار دهد.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال استقلال تهران دربی کانتی