راکیتیچ: امیدوارم روزی دوباره با انریکه همکاری کنم

هافبک کروات باشگاه بارسلونا که با نظر انریکه به این تیم پیوست اعلام کرد فقدان لوچو را احساس خواهد کرد و قطعا دوست دارد بار دیگر با وی همکاری کند ......

هافبک کروات باشگاه بارسلونا که با نظر انریکه به این تیم پیوست اعلام کرد فقدان لوچو را احساس خواهد کرد و قطعا دوست دارد بار دیگر با وی همکاری کند ...

 هافبک کروات باشگاه بارسلونا که با نظر انریکه به این تیم پیوست اعلام کرد فقدان لوچو را احساس خواهد کرد و قطعا دوست دارد بار دیگر با وی همکاری کند.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، هافبک کروات بارسلونا که سال ۲۰۱۴ از سویا به بارسلونا منتقل شد اعلام کرد دوست دارد بار دیگر تحت نظر اونای امری و لوییز انریکه، سر مربی هایش در سویا و بارسلونا به میدان برود، او در این خصوص در مصاحبه ای که با وبسایت Marca داشت گفت:

قطعا دوست دارم بار دیگر با آن ها همکاری کنم و تحت نظرشان به میدان بروم. آن ها بزرگترین افراد در زندگی فوتبالی من هستند و هر دو به یک اندازه دیوانه فوتبال هستند. آن ها هیچ وقت نمی خواهند که ببازند. لوچو فقدان بزرگی برای من خواهد بود چرا که او باعث شد تا به بارسلونا بیایم و اعتماد به نفس خوبی در ۳ سال گذشته به من داد.

راکیتیچ در ادامه با اعلام اینکه مونچی، مدیر فنی سابق سویا نیز یکی از مهمترین افراد در زندگی ورزشی او بوده است افزود:

او مانند برادر بزرگتر من است و در مراسم ازدواج من نیز حضور داشت. همیشه برخی از حرف هایی که آن روز به من گفت را در یاد خواهم داشت. وقتی به حرف هایی که او در روز ازدواجم به من زد فکر می کنم مو به تنم صاف می شود.

راکیتیچ که مدتی را در شالکه به میدان می رفت سابقه بازی در کنار رائول گونزالس را نیز دارد، او در ادامه اعلام کرد نمی توانست بازی کردن در کنار رائول را باور کند:

ابتدا فکر می کردم این یک جوک است، چرا باید بزرگترین بازیکن تاریخ رئال مادرید به شالکه می آمد؟ با این وجود بازی کردن در کنار او باعث غرور من است. او درخششی در چشم هایش داشت که شما را به فکر فرو می برد. او می دانست چگونه باید برنده شد، او پیروزی را بو می کشید و به دنبال آن حرکت می کرد. با حضور او صعودمان به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا اتفاقی نبود.

راکیتیچ در ادامه با یادآوری فصل گذشته مسابقات، بازگشت مقابل پاریسن ژرمن را بسیار خاص و ویژه توصیف کرد و افزود:

بازگشت مقابل پاریسن ژرمن مانند این بود که در آن شب فصل به پایان رسید و قهرمانی مسابقات را به دست آوردیم. احساسات قدرتمندی که داشتیم این حس را به ما می داد. با این وجود ۳ روز پس از آن دیدار مقابل دپورتیوو شکست خوردیم و مواجه شدن با واقعیت برایمان بسیار دشوار بود.

وی در ادامه در خصوص زندگی خصوصی اش نیز صحبت کرد و افزود انتقالش به سویا در زندگی خصوصی او نیز تاثیر گذار بوده است چرا که او در شهر سویا با همسرش آشنا شد و با او ازدواج کرد:

روز ۲۷ ژانویه بود، همان روزی که قراردادم را با سویا امضا کردم و در تست های پزشکی نیز حاضر شدم. روزی طولانی بود، به همراه برادرم به رستوران هتل رفتیم و به او گفتم با سویا قراردادم را امضا خواهم کرد و پس از آن با آن دختری که پیشخدمت اینجا است ازدواج خواهم کرد.