راکیتیچ: امیدوارم یک روز زیر نظر گواردیولا بازی کنم

هافبک کروات تیم بارسلونا امیدوار است فرصتی برای بازی کردن زیر نظر موفق ترین سرمربی تاریخ آبی و اناری به دست آورد ......

هافبک کروات تیم بارسلونا امیدوار است فرصتی برای بازی کردن زیر نظر موفق ترین سرمربی تاریخ آبی و اناری به دست آورد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، ایوان راکیتیچ جزو آن دسته از بازیکنان فعلی بارسلونا است که فرصت بازی کردن و کسب افتخار به همراه پپ گواردیولا را نداشته است. او اما امیدوار است چنین فرصتی را به دست آورد یا حداقل از نزدیک صحبتی با او داشته باشد.

راکیتیچ که امشب (سه شنبه) برابر منچسترسیتی تحت هدایت پپ گواردیولا به میدان خواهد رفت، گفت: امیدوارم یک روز بتوانم با گواردیولا کار کنم یا حداقل بتوانم با او یک قهوه بخورم. شماره چهار بارسلونا را به خاطر علاقه ام به گواردیولا انتخاب کردم. زمانی که به بارسلونا آمدم و دیدم این شماره در اختیار کسی نیست، آن را برداشتم و انتخاب سختی هم نبود.گواردیولا یکی از بهترین های دنیا است و برای او آرزوی موفقیت می کنم البته به استثنای بازی اش برابر ما. کار کردن با گواردیولا برای من مایه افتخار خواهد بود.

وی در ادامه درباره سبک بازی امشب تیمش برابر منچسترسیتی افزود: اگر بازی را ببریم، برای کسی مهم نخواهد بود که ما در این بازی 49 درصد تملک توپ داشته ایم یا 51 درصد. با این حال اگر توپ را در اختیار داشته باشیم، شانس گلزنی مان بیشتر است. شیوه بازی ما عوض نخواهد شد.

هافبک 28 ساله بارسلونا این موضوع که دوران حضور هم تیمی اسپانیایی اش در ترکیب اصلی بارسا به سر رسیده را رد کرد و گفت: هیچ بازیکن دیگری مانند اینیستا نیست. برای همه ما مشخص است که مصدومیت مقطعی بدی را برای اینیستا به وجود آورده اما هر کسی که جای او را ترکیب اصلی بگیرد، با تمام توانش بازی خواهد کرد.

تگ ها


فوتبال