راکیتیچ: این گل را هرگز فراموش نمی کنم/ به این جایزه افتخار می کنم

......

 

راکیتیچ بعد از کسب جایزه بازی جوانمردانه فصل گذشته باشگاه بارسلونا و عملکردی تحسین برانگیز در ومبلی مقابل تاتنهام به سوالات پاسخ داد.
به گزارش خبرنگار مدال، راکیتیچ به سوالات پاسخ داده و به نکات جالبی اشاره کرده است.

‍ جایزه بازی جوانمردانه فصل بارسلونا؟

افتخاری برای من است که این جایزه مهم را در بهترین باشگاه جهان کسب کردم و از این بابت خوشحالم.

بازی با والنسیا در لالیگا؟

می دانید که بازی در زمین مستایا بسیار پیچیده است. باید بعد از بازی در ومبلی بخوبی ریکاوری کنیم چون نمی خواهیم فریب بخوریم. می خواهیم به آینده نگاه کنیم.

گلزنی مقابل تاتنهام؟

شاید یکی از بهترین گل هایی که در  عمرم زدم همین گل بود. به ثمر رساندن گل دوم بسیار اهمیت دارد چون در برابر یکی از بهترین تیم های جهان بازی کردیم. گل زیبایی بود و چندین پیام برای من آمد. من این گل را هیچوقت فراموش نخواهم کرد.

قهرمانی در لالیگا؟

برای بردن و قهرمانی در لالیگا هیجان زده ایم. شور و اشتیاق زیادی داریم و بازی در برابر والنسیا سخت است چون والنسیا تیم بسیار خوبی است. همه ما فعلا به این بازی فکر می کنیم و معتقدم بازی در لیگ اسپانیا، بهترین لیگ جهان بسیار سخت است.

 درباره جایزه بازی جوانمردانه نظر دیگری نداری؟

خب، راجع به این جایزه با همسرم صحبت کردم و گفتم که کسب این جایزه برای من باعث افتخار است و معانی زیادی دارد. همچنین اشخاصی که قبل از من جایزه را دریافت کرده بودند. من خیلی خوش شانسم که از پیراهن بهترین باشگاه جهان دفاع می کنم و سعی می کنم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال