راکیتیچ: به ترک بارسلونا فکر نمی‌کنم

ایوان راکیتیچ اعلام کرده به ترک بلوگرانا فکر نمی‌کند و می‌خواهد برای اهداف باشگاه بجنگد....

به گزارش مدال، ایوان راکیتیچ گفت و گوی بلندی با اسپورتسکه نوستی انجام داده که مهم‌ترین بخش‌های آن را با هم مرور می‌کنیم:
*ایده من این است که با بارسلونا ادامه دهم. بسیار خوشحالم و افتخار می‌کنم که اینجا هستم. هدف من تنها بازی بیشتر در ترکیب بارسا است. اولویتم کسب عناوینی زیادی به همراه بارسا است. با لبخند به تمرینات می‌آیم و با خوشحالی زیاد برمی‌گردم. می‌خواهم در سال جدید سخت‌تر از گذشته تلاش کنم و برای بدست آوردن اعتماد باشگاه، مربی و هواداران نسبت به خودم مصمم هستم.

* ارزیابی‌ام از سال ۲۰۱۹ ؟! شروع خوبی داشتیم ولی بعد از حذف در نیمه نهایی سی ال مقابل لیورپول و شکست در فینال کوپا در مقابل والنسیا، کمی شرم‌آور بود. در نهایت توانستیم قهرمان لالیگا بشویم.
* نیمه اول سال برایم خوشایند بود ولی بعد از اتفاقاتی، وضعیت برایم تغییر کرد و حالا به نظر می‌رسد که به‌خوبی به اتمام رسیده است. اتفاقات زیادی رخ داد و من به کاری که انجام داده‌ام افتخار می‌کنم. در تمام عرصه زندگی یک فرد شرایط خوب و بد زیادی وجود دارد که این باعث میشه فرد از تجربیاتش برای بهتر شدن استفاده کند، من همیشه به آینده ایمان و طرز فکر مثبتی دارم.
* بازگشت به ترکیب اصلی ؟! طی ماه‌های اخیر در تمرینات تلاش ستودنی داشتم و دنبال فرصت بودم، وقتش رسیده بود و می‌خواستم از فرصت استفاده کنم، من ۳۱ سال دارم و این بهترین زمان برای بازی است و من هم فقط دوست دارم بازی کنم.
* ترک بارسا؟ من به غیر از اهداف باشگاه به چیز دیگری فکر نمی‌کنم. و ایده‌ام ادامه دادن با این باشگاه است.‌
* دو دوختر دارم به نام‌های تئا متولد ۲۰۱۳ و ادارا که متولد ۲۰۱۶. آن‌ها علاقه زیادی به فوتبال دارند و عاشق تیمی هستند که پدرشان در آن بازی می‌کند. بارسلونا و کرواسی!
* آرزوی من در ۲۰۲۰؟ خوشحالی خودم و خانواده‌ام.

بیشتر بخوانید:

هافبک کروات در بارسلونا ماندنی شد

 

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان ایوان راکیتیچ بارسلونا لالیگا فوتبال