راکیتیچ قیمت‌گذاری شد/ هافبک کروات در آستانه جدایی از بارسلونا

ایوان راکیتیچ با همان مبلغی که جذب بارسا شد، می تواند این باشگاه را ترک کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فوتبال در اروپا به دلیل شیوع کرونا تعطیل است و مشخص نیست که ادامه لیگ ها از چه زمانی خواهد بود و شاید فصل نیمه کاره بماند. در هر صورت فیفا قرار است دوره ای ۴ ماهه برای فصل نقل و انتقالات فصل بعد در نظر بگیرد و باشگاه ها از حالا به فکر تقویت خود برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ هستند.

بارسلونا نیز از این قاعده مستثنی نیست. باشگاه کاتالان علاوه بر برنامه های ویژه اش به منظور خرید بازیکن، روی فروش و انتقال قرضی چند بازیکن خود نیز بررسی هایی انجام داده است.

یکی از جدا شده ها ایوان راکیتیچ خواهد بود. ستاره کروات تا ۲۰۲۱ قرارداد دارد و در دو سال گذشته همواره اخباری مربوط به جدایی او منتشر شده است. راکیتیچ که تابستان گذشته تا یک قدمی انتقال به یوونتوس هم پیش رفت، در نهایت ماندنی شد ولی بعید به نظر می رسد که فصل بعد نیز او را با پیراهن بارسا ببینیم.

در واقع او یکی از بازیکنانی است که بارسا امیدوار به فروش اوست و روی وی نیز رقم ۲۰ میلیون یورو قیمت گذاشته است. راکیتیچ سال ۲۰۱۴ با رقم ۱۸ + ۳ میلیون یورو از سویا جذب شد و بارسلونا خوشبین است تقریبا با همین رقم بتواند او را به باشگاهی دیگر منتقل کند.

راکیتیچ از هر ۴ کشور اسپانیا، انگلیس، ایتالیا و فرانسه پیشنهاداتی دارد. در اسپانیا سویا خواهان اوست و در ایتالیا نیز اینتر و یوونتوس علاقه مند به حذب او هستند. پی اس جی و منچستریونایتد نیز دیگر گزینه های او محسوب می شوند.

راکیتیچ ۲۹۹ بازی با پیراهن بارسا انجام داده و با این تیم فاح ۱۳ جام نیز شده است؛ از جمله قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۵.

بیشتر بخوانید:
دی‌بروین: سرعت پیشرفت جیدون سانچو معجزه‌آسا بوده
زلاتان: هنوز درباره آینده‌ام تصمیم نگرفته‌ام
گریزمان در دعوای بنزما- ژیرو طرف ژیرو را گرفت 

تگ ها


ایوان راکیتیچ فوتبال جهان بارسلونا کرواسی نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات بارسلونا فوتبال