راکیتیچ: نه با مسی، نه با سوارز دوست صمیمی نبودم

ایوان راکیتیچ که بعد از شش سال بارسا را ترک کرده و به تیم سابقش سویا بازگشته می‌گوید در بارسلونا هرگز با لیونل مسی و لوئیس سوارز دوست صمیمی نبوده است....

به گزارش "ورزش سه"، ایوان راکیتیچ ستاره ۳۲ساله کراوات بعد از شش سال حضور در نوکمپ امسال تابستان این تیم را ترک کرده و با قراردادی به ارزش کمتر از آنچه انتظار می‌رفت به باشگاه سابق خود سویا پیوست. او حالا در یک مصاحبه می‌گوید در تمام سالهای حضورش در بلوگرانا با لیونل مسی و لوئیس سوارز رفاقت صمیمی نداشته و دوست صمیمی آنها نبوده.

پیشتر شایعاتی مطرح شده بود مبنی بر اینکه راکیتیچ با مسی و سوارز رابطه خوبی ندارد. راکیتیچ با اینکه اذعان می‌کند دوست صمیمی مسی و سوارز نبوده ولی می‌گوید برای آنها احترام قائل است و هرگز به آنها بی احترامی نکرده و نخواهد کرد.

راکیتیچ در گفتگو با ال دسمارک گفت: " رابطه من نه با مسی و نه با سوارز هرگز در حد رفاقت صمیمی نبود. وقتی در تیمی هستید که یک گروه ۲۳ یا ۲۴ نفره بازیکن دارد دوست صمیمی شدن با همه سخت می‌شود".

ستاره کروات در ادامه گفت: " صمیمی ترین دوستان من در فصل گذشته آندرس اینیستا، تراشتگن، پرینس بواتنگ و جونیور فیرپو بودند. ولی من چه برای مسی و چه برای سوارز احترام قائلم. آنها شش سال هم تیمی من بوده اند و بازیکنان خیلی مهمی هستند. من با آنها تا جایی که لازم بود رابطه خوبی داشتم و احترام می گذاشتم. همه ما در دوران قرنطینه کرونا خیلی به هم نزدیک شدیم و حکم همسایه را پیدا کردیم. در نهایت از رفتاری که در همه این سالها با ما داشتند سپاسگزارم".

راکیتیچ درباره خداحافظی اش با تیم ملی کرواسی هم گفت: " خداحافظی با تیم ملی سخت‌ترین تصمیم دوران فوتبالی من بود. ولی احساس می‌کردم زمان آن رسیده که این تصمیم را بگیرم. من از تک تک بازیهایی که با پیراهن تیم ملی کشورم داشتم لذت بردم و خاطرات فراموش نشدنی جام جهانی برای همیشه بهترین خاطرات زندگی من خواهد بود".

تگ ها


لیونل مسی ایوان راکیتیچ لوئیس سوارز فوتبال جهان بارسلونا فوتبال