راکیتیچ: هیچ باشگاهی به اندازه بارسلونا نیمار را دوست نخواهد داشت

ایوان راکیتیچ با اعلام اینکه هیچ تیمی همانند بارسلونا نیمار را دوست نخواهد داشت ابراز امیدواری کرد تا این بازیکن در بارسلونا بماند ......

 ایوان راکیتیچ با اعلام اینکه هیچ تیمی همانند بارسلونا نیمار را دوست نخواهد داشت ابراز امیدواری کرد تا این بازیکن در بارسلونا بماند.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، شایعات متعددی پیرامون پیوستن یا عدم پیوستن نیمار به پاریسن ژرمن به گوش می رسد و ایوان راکیتیچ نیز در خصوص این بازیکن برزیلی صحبت کرد، وی در این خصوص در مصاحبه با نشریه Sport گفت:

می خواهیم در فصل جدید کارهای بزرگی انجام دهیم و نیمار بازیکنی کلیدی برای ما خواهد بود. بازیکنان زیادی مانند نیمار وجود ندارد و او می داند که برای ما بسیار با ارزش و مهم است.

وی همچنین در پاسخ به اینکه چگونه بازیکنان بارسلونا تلاش خواهند کرد تا نیمار بارسلونا را ترک نکند افزود:

او می داند که ما چه چیزی می خواهیم. همه ما مانند یک خانواده هستیم و دوست داریم او به همراه ما به کارش ادامه دهد. همه ما به تصمیم او احترام می گذاریم اما به شخصه دوست دارم او به همراه ما ادامه دهد. او هیچ جای دیگر به اندازه بارسلونا دوست داشته نخواهد شد.

وی همچنین در خصوص الکلاسیکو های پیش رو نیز افزود:

دیدار دوستانه ما تاثیری روی سوپر کاپ اسپانیا نخواهد داشت چرا که در آن دیدار برای کسب قهرمانی می جنگیم. با این وجود می خواهیم همیشه در الکلاسیکو ها به پیروزی برسیم.

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior فوتبال